Четвер, 12:04, 12.03.15

Міжнародна миротворча місія дозволить домогтися деескалації ситуації та забезпечити сталий мир. Миротворчі операції продемонстрували свою ефективність раніше, треба, щоб після скоординованих заходів Ради Безпеки ООН ухвалив відповідне рішення.

Миротворці потрібні, щоб не було незаконних іноземних військ в Україні та для закриття кордону між Україною та Росією. Ми розраховуємо на участь усіх дружніх нам націй у миротворчій місії.

Швеція підтримала ініціативу розгортання миротворчої місії. У випадку прийняття такого рішення Радою Безпеки ООН оборонне відомство Швеції розгляне можливості свого внеску в місію.

Україна чітко дотримується Мінських домовленостей, однак інша сторона систематично порушує режим припинення вогню та продовжує утримувати заручників. Українських заручників використовують в брутальній формі на принизливих роботах, що повністю не відповідає жодним гуманітарним принципам.      

Всі ми сподіваємося, що миротворча місія змінить ситуацію на краще, і в Україні запанує мир.

 

 

 

 

Коментарі

mart mart 16:07
0
+1
wild cxid 17:08
0
///Україна чітко дотримується Мінських домовленостей///

Брехня. Порушують обидві сторони постійно. На щастя, поки що без важкої артилерії.

Миротворчю ідею підтримую.
Якщо між воюючими сторонами стануть миротворці це буде на користь всім, хто бажає миру.
На кордоні вони не потрібні, там війни немає.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі