Блоги → Перегляд

Черговий злочин хунтИ

Неділя, 10:50, 24.05.15
У цій статті згадуються
Степан Хмара
Політик

До двох найбільших загадок, несподівано добавилась третя.

Що цікаво, розгадка у всіх одна.

Загадка перша. Як зумів авантюрист Кортес з кількома сотнями волоцюг підкорити багатомільйонну країну. 

Друга - як меншини, число яких в нормальному суспільстві складає кілька відсотків, постійно перемагають на Євробаченні?

Третя - чому Росія постійно демонструє високі показники на Євробаченні, маючи, на словах, мало не за національну ідею боротьбу з цими меншинами?

Насправді, все дуже просто. Поява в царстві хаосу, де кожен сам за себе, хоч і невеликої, але організованої групи де всі працюють злагоджено і синхронно - запорука успіху цієї групи.

Як військо Кортеса, так і представники меншин на Євробачені діють дисципліновано і злагоджено, і перемагають  неорганізовані маси, де кожен воює, голосує за своїми уподобаннями.

 Те ж саме з Росією. На результат Євробачення працюють організовані маси русотуристо по всіх країнах, представники посольств, консульств, торгових представництв, заморожені і діючі агенти ефесбе. І грошІ. Нафтоігазодоляри з єврами.

Зрозуміло, в зв'язку з згущенням хмар над родіной слонов, перемога Росії на Євробаченні 2015 була не тільки передбачуваною, а і неминучою.

Що ж завадило?

Ну ета ваша, как ее, ето, доиграетесь со своей русофобией...

Поразка гагаріної - черговий злочин атинародної хунти.

То ж треба додуматись - відмовитись від участі в Євробаченні, позбавивши рассєянку законних 12 балів.

Доколє? 

 

Коментарі

Під час "Євробачення" Твітер мазохистськи стогнав і вив - мільйони росіян боліють за своїх на цьому неканонічному і неправославному святі..
Где-то в России:
- Вань, а правда, что мы душевно богаты?
- Нет, Мань. Духовно мы не очень богаты, а душевно мы больны..
mart mart 14:15
+1
Патриарх Кирилл предостерег от нашествия бородатых певиц с «Евровидения»
Ульяновск, 22 мая - АиФ-Ульяновск.
Новость по теме
Патриарх Кирилл освятил Спасо-Вознесенский собор в Ульяновске
Патриарх Московский и Всея Руси Кирилл после освящения восстановленного Спасо-Вознесенского собора в Ульяновске встретился с участниками движения «Православная инициатива», в числе которых оказались и авторы проектов, связанных с развитием духовной музыки и фольклора.
«Колыбельные, патриотические и духовные песни нужно поддерживать. Нам нужны свои конкурсы и нужно продвигать свою культуру, в том числе показывая ее всему миру», - сказал патриарх.

В числе прочего предстоятель РПЦ сказал, что следует молиться о том, чтобы участница «Евровидения» от России Полина Гагарина не выиграла конкурс в Вене, поскольку в этом случае следующий конкурс состоится в России, куда хлынут «бородатые певицы», которые «навязывают то, что противно нашей культуре».
mart mart   14:23
+1

2 -ге місце--бородаті співачки таки одначе можуть рушити на росію
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі