Блоги → Перегляд

Біда з американськонавченими

Неділя, 18:22, 23.08.15

Рейтинг
77 0
Переглядів
2989

0
0

БІДА З АМЕРИКАНСЬКОНАВЧЕНИМИ

 

Вступ

Під терміном "американськонавчені" я розумію тих наших громадян, хто вчився  "світової мудрості" у навчальних закладах давно економічно передових країн. При цьому більшість із них і самі щиро вірять,  і цим тішаться, що вони набули у їхніх вишах справді найкращої освіти в світі. Оскільки ж вся ця їхня освіта явно чи завуальовано базується на світоглядних засадах плюралолібералізму, то і цих наших громадян для компактності пояснення буду називати "ПлюралоЛібералісти", скорочено ПЛісти.

Почалося це масове навчання нашої молоді у західних вишах ще за часів Горбачова. Тож за минулі 30 років у нас набралися вже десятки тисяч цих ПЛістів. Людей, які справді добросовісно вчилися у їхніх, часом навіть найпрестижніших, вишах. Зазвичай це люди порядні, не обтяжені шкідливими звичками і навіть добросовісно працьовиті як виконавці.

Зрозуміло також, що у нас вони перебувають зазвичай на високих керівних посадах чи всілякими шептунами біля високого начальства. Тож, наприклад, на Печерських пагорбах зараз куди не кинь, то неминуче якийсь ПЛіст відгукнеться.

Здавалося б, за такої великої концентрації світової мудрості у наших верхах, ми вже давно мали б збудувати хоч матеріальну базу суспільства достатку.

Проте ні - справи наші повсюдно тільки гіршають, кількість населення зменшується, причому насамперед за рахунок якраз етносу корінного. Причому цей зв'язок очевидний: чим більше у нас носіїв закордонної мудрості – тим швидше і повніше деградує якраз українство. Та так,  що вже навіть  за роки незалежності більшість українців свідомо і охоче(?!) відмовляється від своїх етнічних рис і свідомо ж переходить на росмову?!

Виходить, що ця світова мудрість робить українців взагалі безетнічними наймитами всіх бажаючих.

Проте насправді ніхто у нас цим очевидним процесом свідомої і добровільної етнодеградації українців не переймається.  Радше навпаки – тільки зростає число їхніх  "мудрих праць" та самих носіїв вчених титулів якраз на суспільну тематику. І всі вони бадьоро твердять, що наші справи тільки кращають.  А коли десь якась заминка випадково і трапляється, то й там поголовне покращення неминуче ось-ось.

Точнісінько так, як перед розвалом СРСР: справи всі вочевидь гіршали, зате всі компартійні брехуни і махінатори наввипередки й радісно переконували нас у протилежному. Буквально до останнього дня існування СРСР.

Тож і цей потужний вал рожевих запевнень нинішніх суспільників теж свідчить тільки про одне: і нинішня влада по-колишньому платить чинним суспільникам тільки за брехню і махінації. Причому, наші верхи так роблять абсолютно свідомо. Бо й самі з цього живуть, виходить. Незважаючи не безперервні вибори й перевибори буцімто щораз кращих. А насправді – якраз навпаки, шила на мило.

 

То де ж ця світова мудрість?

У чому конкретно вона полягає?

Де її можна прочитати в цілісному і доказовому тексті?

І чому вона в передових західних країнах донедавна успішно працювала, а зараз – ні?

І чому більшість людства все ще перебуває у стані "третього світу", а не наближається до золотого мільярду на основі цієї ж мудрості?

Питань подібних безліч, а відповіді – жодної. Гірше того, навіть подібні питання офіційно панівні ПЛісти тупо й нахабно ігнорують. Знову ж – точнісінько як їхні колеги колись в СРСР.

Зрештою, схоже на те, що нинішні наші суспільники твердо впевнені в тому, що при будь якій зміні влади в Україні їхня брехня та підлизування новим верхам будуть потрібні завжди.

Але чому ж подібні питання свідомо ігнорують навіть найрейтинговіші мудреці західні?

Вони ж ніби люди по-їхньому порядні і не відверті махінатори й підлизи?

А поцікавтеся про це у них.

То вони вам одразу й скажуть, що ви просто до їхньої мудрості не дозріли. Зрештою, вони вже так про вас, третьосвітних, і кажуть.

І дуже вам від цього розвиднюється?

 

А насправді…

Насправді ж наукове, доказове(!) пояснення всіх суспільних проблем та їхнього взаємовигідного вирішення вже давненько створене.

Причому – українцями! Та ще й цією примітивною хутірською говіркою, яка тільки й годиться для жалісливих причитань.

То хто ж з нормальних, тобто, переважно росмовних ПЛістів опуститься до їхнього примітиву?!

Тим більше, що ще прадавні наші предки заповідали нам свідомо дотримуватися тільки священної меншовартості. І щосили та у всьому свідомо прагнути бути тільки гіршими та дурнішими від всіх чужинців.

То тут навіть і найменшої думочки не може виникнути про якусь новизну українського походження!

Не кажучи вже, крий боже, про новизну світову?!

 

Тому я й не розжовуватиму цього вкотре

А просто зверну вашу увагу на те, що всі наші ПЛісти навіть найменшої уваги не звертають на результати власного обдурювання власних же громадян.

Що, життєві факти суперечать їхній же теорії?

Так на це здавна є єдино правильна відповідь – "Тим гірше для фактів!"

І ви не рипайтеся, а слухняно виконуйте всі примхи і забаганки своїх же обранців. А чимось вони вами не догодять – то обирайте кращих. Ніхто ж вам у цьому сильно не заважає.

Крім вашого, звісно, кволого мислення.

А щодо останнього, то тут вже рецепт простий – вчіться розуміти світ та життя в ньому доказово краще. Тим більше, що всі ці пояснення вже створені, спеціально для ваших мізків.

Біда лишень, що самі ви вчитися категорично не хочете.

А бездумно у всьому покладаєтеся на наших ПЛістів. Які буцімто якраз для того за кордонами і протирали джинси, щоб кожного  тут забезпечити райськими кущами в асортименті.

Проте найбільша біда полягає в тому, що наша молодь за кордонами слухняно і бездумно зубрила там на суспільну тематику свідому брехню!

Самі погляньте, як зараз наростають соціальні проблеми у самих цих золотомільярдниках.  Адже одне лише стрімке зростання кривавих міжусобиць, сумнозвісних гарячих точок у світі та багатомільйонні потоки біженців ставлять жирного хреста на їхньому облудному базіканні. Не кажучи вже про цивілізаційну кризу в цілому, яка створена виключно за інструкціями та порадами ПЛістів.

До того ж, і ці їхні брехливі манівці вже детально розвінчані укрдослідниками. І запропонований єдиний і достатній вихід навіть для взагалі бездумних вождів та вождиків: це максимально широко обговорити і покращити концепцію,  а згодом і прийняти Закон "Про пряму залежність прибутків держуправлінців від добробуту населення на підпорядкованих їм територіях".

А для справді вдумливих є відповідне пояснення наукове.

До речі, ці ж українські дослідники наївно розробили ще й пояснення нападу РФ на Україну і запропонували загальну стратегію взаємовигідного замирення.

Проте виявилося, що абсолютна більшість українців такого замирення якраз свідомо й не хоче?!

І це я перевірив безліч разів. Страшно навіть уявити, але й рідні та близькі жертв цієї війни свідомо байдуже ставляться до цього варіанту миру. Однак при цьому всі вони при цьому не вгавають причитати про це страшне горе.

Однак , повторюю, підтримати хоч словом взаємовигідне замирення категорично відмовляються?!

То це якраз і свідчить, що на словах вони за мир, а на ділі – за кров і горе.

А що конкретно потрібне особисто вам, читачу, від ПЛістів?

 

23 серпня 2015р.  Клець Дмитро Васильович.

Коментарі

vigilante v 19:33
+2
Матеріал з Енциклопедія Драматики:
Дмитро Клець — чи не найпримітніший в Україні персонаж, який страждає комплексом невизнаного генія. Проголосив себе месією засновником наукового суспільствознавства[1] (притому сам не може пояснити, в чому суть цього «геніального вчення», але не втомлюється на кожному кроці заявляти про його геніальність). Насправді, людина яка вперше у світі доказово перевідкрила соціологію. Те ж саме він зробив і з психологією. А оскільки даний науковий результат Клець створив уперше в світі (з часів XVIII-XIX століть), і все ще ніхто його результатів не перевідкрив(спойлер: ще раз), то це означає, що Клець на сьогодні найкраще, і навіть єдино правильно(!) розуміє власну позицію.

Відсутність наукового ступеню повязана з сімейними обставинами - опікування батьком інвалідом та господарювання для виживання в 90-х. За освітою фізіолог, тож має гарну підготовку в Київському університеті ім. Т.Г.Шевченка.

Всім незгодним він оголошував анафему й прагнув нап'ялити їм ярлик безнадійно хворих на меншовартість – при цьому сам себе називає «українцем без меншовартості», що, звісно, видно з того, як він дивиться на тебе з фотографії.

З публікації http://politiko.ua/blogpost101605 видно, що автор таки щось має сказати, але недосказаність не дає підстав для стверджень. Загальна структура твору є організаційною схемою перемовин та колегіального вирішення конфліктних питань. От тільки протирічча саме цьому і не сприяють. Проблема безконфліктного утримання вовків, капусти і козлів при владі є основою полеміки.
Клінічна картина

Генерував тонни убогого й понилого гімна, яким забруднював форуми та блоги, а коли хтось йому вказував на убогість його гімна, починав генерувати тонни ненависті, чим забезпечив товаришів тролів смачною хавкою на довгий час. Для прикладу, можна навести копіпасту декларацій його «єдино вірного та єдино наукового» вчення:

я вперше доказово описав властивості і закономірності суспільства як цілого. Те ж саме зробив і щодо людини як біосоціальної істоти. А оскільки даний науковий результат я створив уперше в світі, і все ще ніхто моїх результатів не перевідкрив, то це означає, що я на сьогодні найкраще, і навіть єдино правильно(!) розумію суспільну і світоглядну проблематику та шляхи її вирішення. [1] Розробив в загальних рисах стратегію і тактику законодавчого переходу від наявних командно-адміністративної системи та неправової держави до інформаційної стадії розвитку ринкового суспільства та держави правової. Для свідомої оптимізації еволюції активних систем описав принципово інший управлінський алгоритм, ніж повсюдна сьогодні регламентація.
ПОВНІСТЮ:
http://dramatica.org.ua/%D0%94%D0%BC%D0%B8%D1%82%D1%80%D0%BE_%D0%9A%D0%BB%D0%B5%D1%86%D1%8C
+1

Пан Дмитро Клець втрапив у Енциклопедію! ))
-1

Онаніеме, такі "правдолюби", як ти, із Біблії зроблять підручник із атеїзму. Так і ти - підленько перекручуєш, що можеш.
Та ще й вважаєш себе людиною освіченою.
Просто гидко.
vigilante v   20:26
+2

Клець, а чи багато ти за довге своє життя бачив отих 'амерканськонавчених', яким ти так неприкрито й меншовартiсно заздриш? я дуже сумніваюся, що бачив хоч одного. А ось совецько-та постсовецьконавченi, яких тисячi на всіх чиновницьких посадах за 25 рокiв довели країну до ручки.
vigilante v   20:27
+2

Клець, я у всьому притримуюся конкретики, давай цитату, де, що й коли я перекрутив.
-1

Будь ласка, наведи тексти, які я буцімто перевідкрив.
vigilante v   21:52
+3

Я привів чужий текст, з яким погоджуюсь, бо нi чорта ти не відкрив, лише усюди базiкєаш про свoю велич, демонструючи лише дрімуче невігластво.
Повторюю, покажи, що де я перекрутив, не буде конкретики-будеш вже ОФІЦІЙНО ПОРОЖНІМ БАЛАБОЛОМ.
А ТАКОЖ НЕМА ВIДПОВДI, СКІЛЬКИ 'АМЕРИКАНОНАВЧЕНИХ' ТИ БАЧИВ.
-1

Онаніме, ти свідомо і спеціально навів лише НАКЛЕПНИЦЬКУ ЧАСТИНУ чужого тексту, бо радісно вишукуєш тільки погане про укрноваторів. Хоч і сам прекрасно розумієш, що твій активний спротив укрновизні тебе тішить лише морально, а практично - збитковий.
А в тенденційно вибраній тобою частині наклепницького пасквілю стверджується, що я перевідкрив речі кількасотрічної давнини. То ж які саме конкретні тексти я перевідкрив, вкажи, будь ласка.
І щодо твого пунктика - "конкретної кількості". То повідомляю тобі та іншим збільшовиченим величезну таємницю: світ наш в загальному СТОХАСТИЧНИЙ, ЙМОВІРНІСНИЙ. Тому для його опису часом достатньо лише якісної (не кількісної) оцінки. Хоч твоє конкретно-емоційне мислення навряд чи це второпає.
Тому вкотре доброзичливо раджу: замість злісної заздрості до грамотніших одноплемінників вчися сам.
vigilante v 19:48
+3
// Д.К. А поцікавтеся про це у них.

То вони вам одразу й скажуть, що ви просто до їхньої мудрості не дозріли. Зрештою, вони вже так про вас, третьосвітних, і кажуть. //
Клець, це ж ти про себе-скільки тебе просили конкретно пройтися по твоїм затуманеним формулюванням, на що ти незмінно відповiдав, що ми всі надiленi тваринним розумом й не здатні посягти цю мудрість.
-1

Кожна людина народжується із зачатками конкретно-емоційного мислення. як і тварини.
Але у суспільстві ринковому саме життя примушує людей надбудовувати над ним ще й мислення абстрактно-логічне.
А от українці - категорично проти. Тому з вашим мисленням і неможливо збагнути пояснення абстрактно-логічне.
Для таких людей я і розробив концепцію Закону про оплату верхів, залежно від добробуту низів. І цього цілком достатньо для гарантованого покращення.
Зрештою, кожен з вас знає щось таке, чого не знаю я. І я від цього не влаштовую істерик, як ви.
Невже ви не розумієте, що людина просто не може знати все?
Тим більше, коли ви цього не вчили й близько.
То для чого ці більшовицькі припадки?!
...засадах плюралолібералізму ...буду називати "ПлюралоЛібералісти"
===========
На сайті можна матюкатись?
Де модератори?
Дмитро Клець матюкається!
vigilante v   20:24
+3

А бувають ще Хуторянсько Укроменшовартiснi Йолопи, скорочено це буде...Ну, всi здогадалися.
-1

То ви з Бородатим вже у тандемі?
Проте пам'ятайте, що гуртом легше і швидше сходити з розуму, це факт. Відбувається це за рахунок взаємного підсилення ваших заскоків індивідуальних.
vigilante v 20:17
+2
// А от українці - категорично проти. Тому з вашим мисленням і неможливо збагнути пояснення абстрактно-логічне. //
А, ти у нас-з Альфа Центавра. "Сами мы не местные..."
-1

Онаніме, невже тобі так подобається бути такою меншовартісною гидотою?
Ну не тямиш ти ні в діаматі, ні в політекономії.З ким не буває.
То чого це тебе так бісить?
Повторюю, я дуже багато чого не знаю, чи не розумію- і цим не переймаюся.
Але ти з якихось причин переконав себе, що знаєш все і вся.
Не буває такого, онаніме.
Хіба що ти себе людиною не вважаєш, а якоюсь вищою істотою.
А коли ти й надалі будеш таким припадочним заздрісником до грамотніших укрноваторів, то маєш всі шанси здуріти клінічно.
vigilante v   21:57
+2

ЗАЗДРИТИ ТАКОМУ ГIВНОМЕТНИКУ, ЯК ТИ МОЖЕ ЛИШЕ ТВIЙ СУСIДА ПО ПАЛАТI В ПСИХЛIКАРНI. ПРО 'ГИДОТУ' Ж-ДОСИТЬ ПОДИВИТИСЯ НА ТВOE ФОТО, ЩОБ ПОБАЧИТИ ГИДОТУ ТАМ. НА ТАКУ ВIДПОВIДЬ ТИ САМ НАПРОСИВСЯ, БО ПЕРШИЙ ПОЧАВ, 'АКАДЕМІКУ' СРАНИЙ.
-1

Онаніме, я нічого не маю проти твоєї частини біологічної. Більше того, мені навіть буде приємно, якщо твоя тваринна частина - писаний красень і супермен.
Я тут виключно за твоїми діями оцінюю тільки твою частину соціальну, твоє світобачення і мораль. І роблю це професійно, бо я фахівець із твого мислення.
Пропозицыя автору. Що до вашого аналызу було би добре аргументовано прокоментувати позицыъ опонентыв про яких пишете:

До речі, ці ж українські дослідники наївно розробили ще й пояснення нападу РФ на Україну і запропонували загальну стратегію взаємовигідного замирення.
Проте виявилося, що абсолютна більшість українців такого замирення якраз свідомо й не хоче?!
-1

А що тут пояснювати ще?!
ти ж сам бачиш, Георге, що у нас НІХТО НЕ ШУКАЄ ШЛЯХІВ ЗАМИРЕННЯ. А кожен на цю тему тільки тупо й нахабно утверджує якусь міфічну ПРАВОТУ ПЕРСОНАЛЬНУ.
Я ось тут навів кілька можливих варіантів замирення і навіть ПОПРОСИВ вас посильно їх покращити.
То ніхто, крім тебе, і півслова доброго про цей текст не сказав. То це якраз і однозначно свідчить, що абсолютній більшості українців ця війна БАЙДУЖА. Бо головне для них - САМОПІАРИТИСЬ НА КРОВІ І БІДАХ БЛИЖНЬОГО.
В Т 00:48
+4
До vigilante v:
Я не знаю автора статті, ніколи не читала його творів. Багато що з його статті залишилось непроясненим, де з чим я згідна (як-от із українським комплексом меншовартості). У його пропозиції про оплату праці чиновників теж є раціональне зерно. Втім, я була схильна довіряти і Вашій критиці, пане
vigilante v, оскільки Ви більше знайомі з попередніми виступами цього автора. Проте після останнього Вашого посту усіляка повага до Вас і довіра до Вашої думки зникла. ЛЮДИНА З ТАКИМ НИЗЬКИМ РІВНЕМ КУЛЬТУРИ, ЗДАТНА НА ТАКІ ГИДКІ ОСОБИСТІ ВИПАДИ І ТАКУ БРУДНУ ЛАЙКУ НЕ ПОВИННА МАТИ ПРАВА СЛОВА! Ніколи раніше не користувалась Caps Lock, але хочу, щоб Ви відчули на собі, як це приємно, коли "роздаєте" це іншим.
0

Пан Клець взагалі нездатен говорити про ідеї і просто та тупо переходить на особисті образи просто так, без видимих причин..
0

Пане онаніме, наведіть, будь ласка, кілька прикладів, коли я "просто так, без видимих причин" вас ображав.
Буду вдячний за науку.
mart mart 20:26
0
маєте талант набирати глядачів---без рейтингу
0

Бо, мабуть, гарне фото.
А чому б і вам не "відкрити личко"?
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.