Блоги → Перегляд

Чергове торжество більшовизму

Четвер, 10:20, 10.09.15

Рейтинг
96 1
Переглядів
2606

0
0

ЧЕРГОВЕ ТОРЖЕСТВО БІЛЬШОВИЗМУ

 

Прочитав недавно, що Адміністрація Президента ще тісніше наблизилася до власних підданих, прямо таки до грані нероздільності та невід'ємності.

І дуже простим чином!

А саме – затіяла петицію Президентові, напр., тут: https://petition.president.gov.ua/

Звісно ж, як така яскрава проява укрновизни не залишила мене байдужим. Тож і я туди поперся.

Щоправда, із перших двох спроб піймав облизня. Зате третя пройшла. Але – як камінець в болото, навіть не булькнувши.

Тож хотілося б певного спрощення самої процедури, організаційного і тематичного спрямування автора до конкретизації його пропозиції.

Але, з іншого боку – все якось зібране  в одну купу. То виходить хоч і демократично, але дуже вже хаотично.

Безсумнівно, влада при цьому виходила із давньої мулі, що "Народ мудрий" та з її більшовицького висновку, що "Більшість завжди права". Тому з легким серцем та з чистою совістю і створили в укрнеті, фактично, всеукраїнську дошку безкоштовних оголошень  "Кому що заманеться".

Але зробили цю петицію абсолютно по-радянськи, тобто, виключно як заманеться розробникам та із найкращими їхніми намірами.

Проте ці розробники виявилися далекими навіть від елементарних правил соціологічного опитування, бо це, фактично, воно і є.

Я не маю доступу до цих розробників, ні фізичного, ні електронного. Але, хтось може до них достукатися і донести конкретні міркування по покращенню безсумнівно хорошого і корисного наміру.

Насамперед, давно відоме, що наші громадяни "самі все знають". Тож висловитися прилюдно  про що завгодно та ще й безкоштовно – їх і хлібом не годуй. І доступ до мережі у нас мають мільйони. Та ще й життя більшості з нас так допекло, що мовчати вже взагалі несила.

Тому дуже легко було передбачити, що вперед рвонуть звертання емоційні, якраз із відчаю. І, фактично, без конструктивного змісту. Проте держапаратові пропозиції для покращення роботи потрібні тільки логічні.

До того ж, основна маса авторів тематично пише про все наболіле. В той час, коли наш Президент може і зобов’язаний приймати рішення тільки в конкретних рамках конкретних повноважень. А цих рамок  в короткому викладі розробники якраз і не вказали спочатку.

Дуже потрібно рознести тематику петицій на кілька десятків напрямків, як за професійною діяльністю, так і за соціальним значенням. Тоді з цим масивом можна було б хоч якось працювати всім бажаючим. Адже нема сумніву, що багато із цих петицій важливі не лише для самих їхніх авторів.

Проте всі вони несистематизовано звалені в одну багатотисячну (а буде ще більше, поки не припинять) купу. З якою майже неможливо працювати.

Проте найголовніше – треба чимшвидше донести до наших громадян, що твердження  "Народ мудрий" – дуже хибне. А в більшості випадків – якраз навпаки, як про це яскраво свідчить історія українців.

Звідси витікає і цілковита дурнуватість більшовицької "істини", що "Більшість завжди права". Бо насправді якраз навпаки – "Істина завжди в меншості!"

З цим тісно пов’язана й інша радянська дурниця: "Чим голосніше та впевненіше – тим правильне!"

Насправді й тут якраз навпаки. Бо всяке твердження істинне містить у собі елемент сумніву та незавершеності вже навіть в силу відносності самої істини.

А всякі твердження категоричні зазвичай хибні внаслідок  безпідставної самовпевненості їхніх авторів.

Тож з урахуванням сказаного, та ще й із міркуваннями інших небайдужих громадян ці петиції і справді можна зробити корисними для всіх з багатьох міркувань.

 

10 вересня 2015р.    Клець Дмитро Васильович.

Коментарі

Каждый украинец должен понимать: если он хочет, чтобы его стране было благо, то нужно прогнать американцев оттуда. Пусть своей страной они опираются на единоверных, на своих родных — русских. Если они будут допускать американское вмешательство в дела Украины, мир там никогда не восстановится, — сообщил Геронда. — Не нужно убивать друг друга. Разве можно чтобы брат убивал брата? Мы следим за событиями с великой болью. Многими молитвами стараемся помочь украинскому народу, которому мы, как монастырь Дохиар, обязаны большой благодарностью. Архимандрит Григорий (Зумис) родился на острове Патмос. Начинал свой монашеский путь под руководством известных старцев: Филофея (Зервакоса) и Амфилохия (Макриса). С 1980 года отец Григорий — настоятель монастыря Дохиар на Святой Горе Афон.
Craig Van Patten   17:59
+2

Долбоеб, где в Украине американцы? :)
+2

Остапе, твої глюки давно зашкалюють: цей текст ніякого відношення не має ні до американців, ні до релігії.
Прямою дорогою йдеш до стаціонару.
Що поговорити нема з ким? Всі свої брєдні викладаєш у блог?
0

Олеже, замість тупої заздрості краще вчи рідну мову і вникни в діамат і політекономію.
Бо зараз дуже вже тупенько виглядаєш.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.