Блоги → Перегляд

Міняю мільйони укрпатріотів на одного-однісінького грамотного продавця

Неділя, 20:32, 27.09.15

Рейтинг
23 2
Переглядів
2395

0
0
У цій статті згадуються

МІНЯЮ МІЛЬЙОНИ УКРПАТРІОТІВ НА ОДНОГО-ОДНІСІНЬКОГО ГРАМОТНОГО ПРОДАВЦЯ

 

Вступ

Мені це потрібне для якомога вигіднішого продажу величезного наукового досягнення – доказового пояснення причин суспільних проблем по найкривавіші війни включно.

Адже всі ви бачите різке загострення цивілізаційної кризи буквально за останні місяці. Причому – із прямої ініціативи та активної участі найзлочиннішої  ядерної держави сьогодення –РФ.

Всі ми також є свідками того, як безліч офіційних організацій та установ і справді мільйони громадських активістів по всьому світу щиро прагнуть до пом’якшення чинних протистоянь і замирення  всіх гарячих точок.

Проте, на жаль, в реальності виходить якраз навпаки – проблеми тільки множаться кількісно і загострюються якісно.

Виходить на перший погляд дивна річ: абсолютна більшість землян однозначно хоче покращення життя. І навіть десятки мільйонів людей у світі активно щось конкретне роблять для цього.  Але виходить цілком навпаки – погіршення буквально для всіх і кожного. Навіть і для найбагатших, хоч і непомітно для них самих.

Парадокс?

Так, але парадокс тільки для тих, хто не вчив логіки та й у віці  дорослому про життя не задумується. Бо насправді загальна відповідь тут проста і навіть очевидна.

Справа в тому, що абсолютна більшість землян прагне покращення життя тільки для себе та близьких. Причому нерідко ще й покращення нетрудового, тобто, за рахунок праці інших.

І навіть ще гірше.  Все ще існують цілі держави – і найперша з них – РФ, які цілком офіційно прагнуть жити працею чужою. Тому й головна їхня стратегія у взаєминах зі світом проста і однозначна: "Чим гірше чужим, то тим краще своїм!". А з цієї стратегії витікає і єдино можлива тактика: для покращення життя власного треба його погіршувати всім іншим. А звідси й неминуча державна, для всього суспільства(!) педагогіка: "Всі чужинці – вороги!"

Таке розуміння власного життя у світі справді економічно згуртовує дане паразитичне суспільство. Тому його члени дружно і щиро переконано у власній правоті відверто крадуть і грабують всіх інших, вважаючи ці свої дії єдино правильними і навіть благородними. Авжеж, цими грабунками і вбивствами всіх інших вони забезпечують покращення життя всіх своїх, у випадку РФ – 140 000 000 чол!

Тому при детальнішому підході виявляється, що міжнародна діяльність для покращення життя не така вже й однорідна та згуртована. Тож у цих умовах нема навіть теоретичних підстав сподіватися на подолання цивілізаційної кризи. У всякому разі – за існуючого панівного розуміння покращення життя шляхом справедливого розподілу ВВП. Та ще й коли кожен цю справедливість розуміє, як кому заманеться. А все живе, в т.ч. і людина, так вже влаштовані, що більшість вроджено справедливим вважає якраз присвоєння чужого.

А тому в рамках такого світобачення навіть теоретично неможлива суспільна гармонія. Наприклад, у тій же РФ офіційний паразитизм згуртовує суспільство тільки ззовні.

А між самими суб’єктами федерації і навіть між її громадянами за нетрудове споживання панує якраз жорстока конкуренція без правил. І її руйнівна сила набагато більша від згуртованості зовнішньої. Цим і викликана неминуча і остаточна деградація РФ.

 

Ну то й що?...

Всі вдумливі люди давно переконалися, що на дармоїдів і паразитів не впливають жодні теоретичні аргументи. Особливо тоді, коли в їхньому розпорядженні є велика військова сила і потужна зброя.

То таким людям всілякі миротворчі балачки до одного місця.

Тим більше, що вони їх навіть не можуть зрозуміти. Адже правлячі еліти РФ добре знають, що їхня історія від початку починалася тільки із споживання нетрудового, як збирачів данини для Золотої Орди  московським князем Калитою. З тих часів вони тільки постійно вдосконалюють свою теорію і практику життя працею чужою. І за багато століть активного і свідомого паразитизму вони навіть розрослися до 1/6 земної суші.

Щоправда, СРСР розвалився, як і всі загарбницькі і паразитичні імперії. Проте верховоди РФ, їхні офіційні спадкоємці, вважають, що вони небезпек СРСР зуміють уникнути завдяки відвертому ядерному шантажу всього світу.

Мовляв, вам, загниваючим є що втрачати у випадку ядерної війни з нами. А ми цього не боїмося. Бо зуміли спеціально, справді на науковій основі(!) надійно і настільки  затуркати голови власному населенню, що воно не знає ні кращого життя, ні ризиків ядерної війни. А правляча в РФ професійна банда сподівається цю війну пересидіти  у заздалегідь набудованих атомних бункерах.

Ба гірше. Навіть найменші згадки про мирне співіснування вся ця погань розуміє тільки як ознаку слабості. І навіть як заохочення до подальшого тиску на цих миролюбців та поглиблення їхньої експлуатації.

І пострадянська політика РФ прекрасно ці їхні паразитичні риси ілюструє. Принципово неграмотне, зате дуже нахабне керівництво РФ продовжує все найгірше з політики СРСР та ще й "творчо" її розвиває – відверто нападає навіть на вчорашні "республіки-сестри". Та ще й при цьому так лицемірно бреше всьому світові, що громадськість передових країн навіть не знає, що відповідати.

До того ж, свою власну безграмотність у властивостях суспільства і людини вони щиро вважають навіть перевагою. Бо, мовляв, якраз їхні знання про відвертий та безмежний примус людини людиною і привели дику й огидну Московію до сьогоднішньої світової військової потуги.

Нагадаю, що керівники СРСР останніх десятиліть хоч формально мали якусь гуманітарну освіту і Вищу партійну школу. Тому вони хоч невиразно, та все ж чули про існування духовних і моральних цінностей, про "солідарність трудящих" і навіть щось про права людини. Тому вони хоч підсвідомо мали хоч кволі моральні гальма. Які, до речі, не раз їх зупиняли на порозі атомної війни із США.

А теперішня кремлівська банда взагалі навіть не підозрює про існування людської моралі як такої. Вони живуть виключно в межах суто тваринних потреб і забаганок.  Тому у них навіть бажання не виникає про якийсь свій духовний розвиток – це для них пустий звук, абсолютний вакуум.

Зате вони щосили і безмежно утверджують себе. Причому – єдино доступним та зрозумілим їм чином – всіляким пригніченням всіх інших. В руслі індивідуальної стратегії "Приниження ближнього вивищує тебе самого". Тому й постійне і якнайбільше приниження всіх інших і є, скажімо, для В.Путіна джерелом життєвого щастя власного. Бо для нього єдиною і цілком достатньою цінністю є тільки власна шкура і власна кишеня.

А всякі інші терміни про всілякі людські цінності – це просто слова, замість звичних матюків.

До того ж, в силу своєї світоглядної безграмотності вони твердо впевнені в тому, що "Живуть тільки раз". Тож треба за цей "раз" максимально сповна задовольнити свої навіть найдрібніші примхи і забаганки. Серед яких дуже важливе місце займають найбільші приниження і муки всіх "чужих". Тож і до українців вони причепилися не так для практичної користі власної, як для власного задоволення від українських поневірянь.

Вже із сказаного випливає, що кремлівських верховод зацікавити миром і добросусідством словами, зрозумілими для людей нормальних,  неможливо. А про персональні впливи на них та їхніх близьких меншовартісні  і продажні українці бояться навіть подумати.

Тому, мовляв, лишається нам єдина надія всіляко благати всіх на світі ще більше тиснути на РФ санкціями. І, може, колись, ці санкції Кремлю і справді набриднуть. Тоді вони плюнуть на Україну і відчепляться. Попередньо вигрібши із окупованих територій все, по бруківку включно.

А ощасливлені ми матимемо чергову нагоду для чергового загального духовного піднесення і самопрославляння за "чергову перемогу" над черговими воріженьками.

То, можливо, таке й станеться. Бо бандитська РФ добряче набридла всім розвиненим країнам, навіть Китаю.

 

На те й наука…

Щоб надавати кращі пояснення проблемам і пропонувати ефективніші шляхи їхнього вирішення. Ефективніші в тому розумінні, що за коротший час і з меншими затратами.

Так ось,наука остаточно пояснила, що живемо ми не раз, а значно більше. І щоразу можемо конкретно проживати не 80 – 100 років, а також значно більше.

І це реальна можливість для кожного із  верховод кремлівської банди. За дотримання цілком конкретних умов з їхнього боку. І ці умови відомі однозначно.

Але проблема – донести цю інфу до них самих. Бо вони та їхнє кодло, ще й зараз однозначно впевнені у власній єдино правильності,і в нікчемності всіх інших, особливо українців.

І ще українські дослідники доказово пояснили причини всіх суспільних проблем та конфліктів і запропонували загальну стратегію їхнього взаємовигідного вирішення. Наголошую – по всьому світу.

Бо зараз через нерозуміння цього у світі щорічно передчасно помирає не менше 10 000 000 чол. І затрати на голод, біженців, війни, перевороти, відбудови, дурнувату гонку озброєнь у світі щороку тратять вочевидь більше 1 000 000 000 000 доларів США. Самі ж бачите, в межах якої суми можна аргументовано торгуватися.

Наголошую, такі величезні гроші тратять на причини, які можна усунути за лічені місяці. І все це можна зробити за допомогою вже готових однозначних і простих знань, правда, поки що укрмовних.

Але тут найбільша перепона – самі українці, найщиріша їхня частина.

В силу усвідомленої і шанованої своєї меншовартісної продажності вони ладні самі лютою смертю згинути, аби навіть подумки ні в чому не підтримати одноплемінника. До того ж, якраз самі українці постійно і успішно переконують весь світ у власній інтелектуальній нікчемності та продажності.

Гірше того, якраз українці мають за основну життєву втіху особисту протидію всякій укрновизні і кожному укрноваторові.

Причому якраз найгаласливіші укрпатріоти є найбільшими і свідомими ворогами тих одноплемінників, які справді роблять для суспільства хоч щось корисне.

Зате якраз таких професійних дармоїдів ви дружно й радісно обираєте на власну шию. Щоб вони активно на нашій праці паразитували й досі.

Тому мені, та й іншим укрноваторам так важко знайти грамотного продавця, який успішно продавав би світові саме українську новизну, та ще й за найкращою ціною.

Тоді й ви, шановні, швиденько змінили б свої одвічні заздрість і ненависть до грамотніших одноплемінників, та й собі почали б щось корисне для суспільства робити і на ділі.

 

20 вересня 2015р.    Клець Дмитро Васильович.

Коментарі

Скороходов шукає Бандеру. Клець шукає бандершу.
+3

БАндершу!
Самореклама дуже схожа на онанізм: і те, і те просто імітація діяльності.
-1

Панове псевдопатріоти, ви своєю лютою заздрістю і боротьбою з укрновизною приносите Путіну користі набагато більше, ніж всі скороходови, разом взяті. Та ще й без жодних затрат з його боку.
Клець-продавець: "У мене найкращий у всьому світі товар, купуйте, дорого!"
Покупці, набіли: "Ой покажіть ваш товар, хочемо роздивитись, якщо справді найкращий - охоче візьмемо!"
Клець: "Ви тупі й меншовартісні заздрісники!"
Покупці: "?!?!?!?!"

І так кожного разу.
-1

Пане Данчук, заздрість на очах з'їдає ваші мізки.
Я ж навіть у заголовку написав, що ШУКАЮ ПРОДАВЦЯ. ще й грамотного, професіонала. Як ті, що ПРОДАЮТЬ НОВИЗНУ в передових країнах.
Відкрию вам велику таємницю: є така складна спеціальність в передових країнах - ГРАМОТНИЙ ПРОДАВЕЦЬ.
То я такого й шукаю.
-1

Панове радлюди, я вам безліч разів пояснював, що я не такий всезнайко та всевмійко, як ви всі.
Тому роблю тільки те, що знаю ДОКАЗОВО.
На відміну, повторюю, від вас.
+3

Та нам уже давно ясно, що ви не всезнайко і не всевмійко. Але для чого аж настільки - НЕ ?
Адже кожному нормальному власнику товару ясно, що коли хочеш найняти продавця - можливим претендентам треба показати товар. Той самий, який їм треба буде продавати.
Так де ваш товар, Клець? Ніхто ж його тут не бачив іще. От раптом я хотів би зайнятися продаванням. Може я геній продажу, звідки ви знаєте? Так треба ж мені знати, що саме продавати? Треба.
Де ваш товар, Клець?
0

Пане Данчук, моя новизна, достатня для 99,9% землян розміщена тут, у блозі. Але це ще не готовий товар для продажу, а лише напівфабрикат.
Однак і його ви не розумієте від незнання діамату та політекономії.
Але чому ви і ваші однодумці жодного разу навіть не смієте запитати наших верхів та їхніх шептунів, на основі якого саме КОНКРЕТНОГО(!) пояснення суспільства і нас самих вони нами керують?
Де це пояснення в цілісному і доказовому вигляді?
Його нема і не було!
Гірше того - про таке пояснення ніхто у нас і в світі навіть не заїкається.
І навіть ще гірше - всі офіційні і придворні "мудреці" принципово й слухати не хочуть, що таке пояснення вже створене, та ще й українцем.
Але продовжують тупо й нахабно нами командувати, як їм заманеться.
А всі ви бездумно і покірно їх за це щедро утримуєте.
Ось де проблема.
А ви чіпляєтеся до рядових творців новизни.
Так що проблема тут незрівнянно складніша мого з кількома вами спілкування.
Тому в таких випадках ВСЯКУ НОВИЗНУ ПРОСТО ПРОДАЮТЬ. По всьому світу та це й комерційно вигідно. То я для цього й шукаю грамотного продавця.
Зрештою, спробуйте хоч у загальних рисах продажем новизни в передових країнах - знайдете там багато нового.
0

Найдешевший спосіб пересування в повітрі - дирижабль. Найдорожчий спосіб пересування в повітрі - гелікоптер. Запитання до пана Дмитра:
- Чому гелікоптери є, а дирижаблів нема?
0

Пане Юрію, за метаннями вашої думки я просто не встигаю.
Але якщо воно вас так мучить, то попросіть когось із випускників бухгалтерських курсів, щоб розжував.
0

Ваша мета - гроші. А це - неетична ціль.
0

То подаруйте мені один примірник свого енергозберігаючого пристрою і я зменшу свої фінансові апетити.
0

Енергетичні проблеми є штучними проблемами. В природі таких проблем нема.
0

То чому ж ви, пане Юрію, не плюнете на проблемне суспільство та не йдете жити в безпроблемну природу - в ліс, в печеру тощо?
Для чого ви подібне базікаєте?
Чому так лінуєтеся хоч одну суспільну проблему ВИРІШУВАТИ РЕАЛЬНО?
0

Зі Львова перебрався в село на Франківщині.
Кажу Вам - у мудрих людей проблем нема, розумні люди проблеми вирішують а дурні -роблять.
0

А себе ви до кого відносите?
0

Всяке буває..
Але свої проблеми стараюсь вирішувати сам, а іншим людям стараюсь проблем не створювати.. )
0

Пане Юрку, не брешіть так нахабно. Бо ви якраз люто і свідомо протидієте укрноваторам.
vigilante v 19:55
+2
Розiпни пару немовлят та задуши трійку укрноваторiв, iнакше день-коту під хвіст.
-1

Згоден, приблизно такою ваша роль і є. Опосередковано, звісно. Бо звідки ж береться вимирання українців та занепад України?!
0

ДВЗ (двигун внутрішнього згорання на нафтопаливі) є найгіршим двигуном з усіх досяжних. Чому вже понад 100 років панує (і продається) саме ДВЗ?
0

Де ви стільки інтелектуальної потуги набралися?
0

Занепад України відбувається саме тому, що це комусь треба. Завжди є логічне пояснення.
0

Підкажіть, будь ласка, де це пояснення прочитати.
0

Імперії (метрополії) завжди гноблять всі свої колонії.
0

А вода складається з кисню і водню.
Не знали?
0

Всесвіт більш як на 99% складається з водню і гелію.
От Вам і вирішення більшості енергетичних і навіть транспортних проблем - водень-гелієва суміш є гіпер-ідеальним робочим тілом теплових машин і наповнювачем дирижаблів.
+1
Я підтримую пана Дмитра, правда чисто науковий підхід не всім зрозумілий, але за патріотизм і знання він заслуговує подяки..:-)
-1

Дякую, хлопче, за добре слово.
А щодо розуміння суті моїх розробок, то я знову згадую євреїв.
Майже ніхто з них не розуміє праць Ейнштейна, проте їхня підтримка СВОГО НОВАТОРА від цього аж ніяк не меншає.
На відміну від ставлення самозваних укрпатріотів до новаторів своїх.
+2

Клець, ви таки точно не всезнайко. Бо не знаєте, що Айнштайн свою новизну - теорію відносності - аж ніяк не засекречував. Як тільки сотворив - так відразу ж опублікував. Причому ж навіть НЕ ПРОДАВ, хоч і єврей! А просто опублікував - беріть усі, хто хоче, користуйтесь. Це вже потім його новизну оцінили й осипали Айнштайна золотим дощем.
А ви ж свою новизну заховали далі, ніж Кощій Безсмертний свою смерть, нікому не показуєте! І при цьому лаєте всіх підряд за те, що не леліють вас...
0

Пане Данчук, а чому ви не кажете, що Ейнштейнові праці публікували БЕЗКОШТОВНО.
А з мене укрвидавництва навіть за мізерний наклад книги вимагають ДЕСЯТКИ ТИС. ГРИВЕНЬ. А держустанови, які одержують гроші за буцімто сприяння укрновизні - ті навіть в очі з мене та інших новаторів глузують.
Тож знайдіть мені видавця, який моє надрукує достатньо масовим накладом і на нормальних умовах - то будете співорганізатором проекту.
До речі, деякі з видавців ставили вимогу, щоб я повністю відмовився від авторських прав на їхню користь. Тоді вони моє якось поширюватимуть, на власний розсуд.
Я на таке не згоден.
Порадите щось краще і конкретне - охоче розгляну.
+2

Ну це ж елементарно, Ватсоне!
Ви зареєстровані на тисячі й одній штуці різних соцмереж та сайтів?
Зареєстровані.
Можете там публікувати все, що вам заманеться? Можете.
Так от, замість того, щоб БЕЗКІНЕЧНО розказувати всім підряд людям, які вони меншовартісні придурки - просто візьміть та опублікуйте свою новизну.
Саме так, саме те, чого ви так вперто НЕ публікуєте. Принаймні в тих мережах, де я вас бачив. Скрізь ви тільки розказуєте, який ви геній та які всі інші придурки.
Ото всього лиш раз візьміть і просто опублікуйте свою новизну.
БЕЗ оцінок інтелекту читачів!
+2

Втім, я вам це вже не раз говорив-писав. І всі бачили ті звернення. Рівно як усі бачили, що нічого це не дало - Васька слухає та їсть. Тобто продовжує всіх обзивати меншовартісними, а новизну не публікує.
Всім уже ясно, чому. Просто нема у вас ніякої новизни.
0

Гаразд, пане Данчук, надішлю свою основну роботу вам на ел. пошту. Вкажіть її.
Але що ви з цим моїм рукописом будете робити?
У жодного з вас нема хоч якогось досвіду роботи з науковою новизною, не кажучи вже про українську.
+2

Я готовий читати.
Але одна обов’язкова умова - ви даєте мені право публікувати ось тут, на Політико, мій аналіз вашої новизни.
Ні , не повну її публікацію, бо вона напевно дуже громіздка і в її змісті напевно не менше 99% складає звичне обливання брудом усіх навколо, а особливо українців.
Ні, я попробую вилущити з того бруду щось раціональне, чимось нове - якщо воно там є. І те проаналізую.
Ну звичайно ж - якщо у мене вистачить терпіння продиратися крізь той бруд. А якщо не вистачить, то я дам політиківському товариству звіт - чому не справився.
Годиться вам такий варіант?
Якщо не годиться - ще раз повторюю - просто публікуйте ту новизну самі.
0

Добре. Відгук будь який давайте, але самого тексту не оприлюднюйте поки-що. Принагідно вкажете текст, доказово кращий.
Бо один чоловік вже був почав робити спеціальний сайт для всіх моїх текстів, але його забрали на війну - і нічого не відомо.
Бо сам я її опублікувати "Тільки для читання" не вмію.
Тож надсилайте свою ел.адресу листом.
+1

Клець - оприлюднюєш свої записки з психдіспансеру? Яка у тебе там клічка була? Енштейн? Наполеон? Юсупов? Елтон
Джон? :) )))))))))))
+1

Олеже, якщо ти так пнешся жити нашою працею, то підучи трохи рідну мову. Бо багато навіть простих помилок.
0

Дмитра Клеця, мабуть, логічно назавати Отто Бісмарком -
https://pbs.twimg.com/media/CRb0So1WIAUBOVk.jpg
Нема матиматики -→ нема науки..
0

Саме собою, без "матИматики" взагалі нема ніц.
брєд сівой кобили
+1

Повторюю, Олеже, твоя мова безграмотна.
Не кажучи вже про зміст голови.
0

Пане Дмитре.
Продавати плагіат можна, але у Вас відсудять все Вами отримане, ще й змусять заплатити за суд -
https://pbs.twimg.com/media/CRb0So1WIAUBOVk.jpg
0

Пане Юрію, ваша заздрість до грамотніших одноплемінників настільки глибока і всеосяжна, що веде вас до найгірших злочинів проти укрноваторів. Звісно ж, не раптово, а з певного початку.
Як ось цей тупий і підлий наклеп.
Чого ж ви не хочете доводити до пуття свої турбодетандери, а радісно поринули в махінації проти укрноваторів?
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі