Блоги → Перегляд

Навчимо американців жити!

Вівторок, 19:10, 01.03.16

Рейтинг
2 0
Переглядів
2165

0
0

TEACH AMERICANS TO LIVE!

 

НАВЧИМО АМЕРИКАНЦІВ ЖИТИ!

 

Звісно ж – жителів США

Тут пересічний читач вже не втримається: "Що це ви, автори, так примітивно жартуєте?!"…

Аж ніяк ні. Справді, ми достатньо знаємо, що США на сьогодні є наймогутніша економічна та військова країна. Більше того – це країна із найвищою ефективністю суспільного виробництва. І навіть ще більше – США на душу населення споживають найбільше життєвих благ. То ніби й нема підстав братися вчити їх жити ще краще.

До того ж, вчити цьому мав би хтось, хто сам живе  офіційно краще. А ми, брат і сестра  - українці. І з діда-прадіда живемо в Україні. У країні, яка після нав’язування їй останньої незалежності при розвалі СРСР свідомо і послідовно сама себе руйнує.

На превеликий жаль, саме так, маючи найкращі стартові умови серед всіх колишніх "республік-сестер", Україна постійно і свідомо живе все гірше та дурніше. Достатньо сказати, що за ці 25 років українці ні в чому не досягли жодного колективного успіху, не завершили жодної із безлічі проголошених реформ і навіть чути не хочуть про хоч найменше покращення самих себе. А прагнуть вони виключно одного – щоб хтось інший ними керував і робив їм добре всюди.

Ще за СРСР ми закінчили Київський ун-т ім. Шевченка, Клець Марія політеконом, а Клець Дмитро нейрофізіолог, по роботі головного мозку. А ще плюс різні курси та столичні наукові бібліотеки. Тож вже тоді набули надійну основу для подальшого наукового вивчення суспільства і людини. І постійно продовжуємо самоосвіту – інакше відстанеш від розвитку науки.

За ці десятиліття ми тут одержали наукову новизну світового рівня, маємо більше 200 публікацій різної складності, більше десятка прикладних розробок, просвітництво у ЗМІ тощо.

Однак громадяни України, в силу пояснених нами причин, однозначно негативно ставляться до науки взагалі, ще гірше – до новизни вітчизняної і ще гірше – до науки про самих себе. Тому й наша новизна перебуває у свідомій опалі, зрештою, як і досягнення всіх інших українських новаторів.

Серед іншого ми довели, що покращення добробуту в умовах  суспільного характеру виробництва можливе тільки в рамках суспільного характеру споживання, причому – для всіх одночасно. Тобто, не можна досягти стабільного добробуту лише для окремої сім'ї, вулиці, села, міста чи регіону.  Бо суспільство для цього надто цілісне, щоб допускати в середині себе якісь тривалі винятки.

Але українці внаслідок антиринкового мислення є егоїстичними прагматиками. Тому вони навіть зрозуміти не можуть, що таке взаємна вигода, для всіх однаково.

А тому їм принципово ворожа навіть ідея спільної праці для користі загальної. Звідси й неминуча погибель всякої суспільної нашої реформи ще в зародку.

 

Тому ми і звернули увагу на США

Шановні, ви мали б чути, що у світі вже давно напрацьовані міжнародно визнані показники якості життя. Так їх і називають – життєві стандарти. Так ось, за цими об’єктивними показниками якість життя населення США далеко не найкраща  у світі. Зрештою, в епоху свободи інформації це видно кожній освіченій людині.

Це і велике майнове розшарування, і злочинність, і тривалість життя, і нераціональне чи й зовсім шкідливе споживання і т.д., і т.п.

Однак при всьому цьому правлячі еліти США без належних цьому доказів вихваляють на весь світ якийсь міфічний американський спосіб життя?!  Та ще й грубою силою (бо наукових аргументів цьому нема!) щосили пнуться нав’язувати ці псевдоцінності та псевдоідеали  (повторюємо, ніде доказово не описані в цілісному тексті) по всьому світу.

Вірніше, аргумент навіть більшості американців при цьому один-єдиний: вони й досі наївно вірять, що хто багатший - той і мудріший. Навіть вислів їхній щодо цього безграмотні і продажні підлизи поширили по всьому світу: "Якщо ти такий мудрий, то чому бідний?" з варіантами на кшталт : "Підтверди свою мудрість банківським рахунком" тощо.

Зрозуміло, що це безпардонне нав’язування американського світоглядного самодурства  всім іншим етносам закономірно приводить тільки до різних форм спротиву: від теоретичних, словесних, аж до практичних, по тероризм та збройні протистояння включно.

Наголошуємо ще раз: США без найменших доказових підстав, тобто, тупо й нахабно, прагнуть нав’язувати фактично невідомо що всьому світові як еталонний спосіб життя. Точнісінько так, як свого часу це намагався робити СРСР.

Саме так, як колись СРСР говорив одне, а робив цілком протилежне, так зараз і США широко послуговуються подвійною мораллю. Але "залізної завіси" для інформації давно вже нема.

Тому й закономірний автоматичний та повсюдний крах pax americana навіть там, де місцеві управлінські еліти добровільно зголосилися почати жити "по-американськи", тобто, на основі множинності істини, вседозволеності та всепрощення. Навіть за великого організаційного, матеріального та іншого сприяння  "американські ідеали" не приживаються.

Звісно, що ці свої однозначні невдачі правлячі еліти США бачать. Але не розуміють їхньої суті. Хоч би вже тому, що сліпо відкидають навіть думку про існування цієї суті взагалі. В силу своєї світоглядної та професійної неграмотності, тобто, відсутності доказового розуміння властивостей людини та суспільства.

До того ж, їхні придворні шептуни при цьому і надалі задурюють їм голови. Мовляв, в цілому світі єдино мудрі – тільки ви, очільники США. А хто вашій мудрості противиться – то все дурнуваті упертюхи. Зрештою, саме життя про це свідчить – хто бідніший, то той і дурніший. А хто у світі може рівнятися із нашим багатством?

Просто нема таких!

Тому для самих американців матеріальне багатство США і є остаточним та однозначним свідченням верховенства якраз американської мудрості та американського способу життя. Тим більше, що, мовляв,  навіть марксисти стверджують, що вирішальною перевіркою всякої теорії є її впровадження у суспільну практику. То ось ми і перевіряємо наше, американське розуміння життя здавна і постійно на нашій величезній території. І постійно ж воно підтверджується у житті реальному.

Отже, ми, США – наймудріші в житті! І заразом – найкращі! Це і є достатня підстава гордитися нам своїми реальними досягненнями. І посильно навертати на цей шлях все людство. Звісно ж, у жодному разі ми не нехтуємо досягненнями народів інших, запозичуємо їхню науково-технічну новизну та купуємо кращі мізки.

Проте, що корисного можемо взяти у свідомо відстаючих (а Україна якраз така)?!

А з іншого боку - низка країн, переважно заздрісні й ліниві неуки, тупо сприймають таке наше ставлення до них, як нашу гординю та пихатість.

І керівництво США та більшість їхнього населення цим своїм писакам вірить.

Хоч насправді суспільні теоретики США свідомо та відверто брешуть своїм правлячим елітам, своєму населенню і всьому світові,  і навіть самим собі.  Брешуть в основі тупо, зате зовні винахідливо, різноманітно і нахабно.

На основі всього лише однієї, зате основоположної(!) підміни понять. Всього лишень вони ототожнюють багатство і якість життя.

Хоч насправді всі факти, вся статистика свідчить: США не вміють ефективно розпоряджатися власним багатством!  А не вміють, бо не знають, як!

І це при тому, що у США абсолютна більшість правлячих еліт, та й всього населення і справді (в силу ринкового мислення) щиро й доброзичливо прагне покращення життя для всіх своїх співгромадян. І створені там для  цього безліч офіційних та неофіційних організацій, програм, законів, звичаїв  тощо. В підсумку, для вирівнювання добробуту в США  щорічно тратять мільярди людино-годин трудозатрат та сотні мільярдів доларів.

Однак у результаті – традиційний пшик. Правда, вміло прикрашений їхнім же агітпропом. Мовляв, добре й так,  бо без цих величезних зусиль було б ще гірше.

Хоч із наукових позицій така їхня ситуація пояснюється досить просто. Справа в тому, що населення США формувалося із людей, як їхали туди з метою збагатіти власною працею. І це багатьом з них у тій чи іншій мірі вдавалося. І все ніби йшло добре. І все більше людей були задоволені.

Проте з часом суспільство все більше ускладнювалося та урізноманітнювалося. І цю складність людина вже просто не могла збагнути на основі наявного конкретно-емоційного мислення (КЕМ). Мислення, нагадаємо, задатки якого вроджено однакові для тварин і людини. І для живої природи КЕМ в цілому вистачає. А його недоліки компенсує природний добір.   

Проте закономірності та властивості людини і всього людства КЕМ не описує. Для цього потрібне принципово інше мислення, абстрактно-логічне (АЛМ).  Це взагалі інтелектуальна вершина людства, яку кращі уми створювали тисячоліттями. Аж поки не створили наукову (доказову) філософію - діалектичний матеріалізм.

І з АЛМ люди не народжуються, навіть потенційні генії. Його в тій чи іншій мірі  можна вивчити (набути, збагнути, осмислити) тільки  свідомо, тривалим та послідовним навчанням. Проте цієї складності американців ніхто не вчив. Більше того, їм навіть ніхто й не згадував про потребу якогось доказового світобачення. Вони й досі залишаються етнічною мішаниною конкретно-емоційних прагматиків. Зрештою, про це яскраво свідчить їхнє масове мистецтво, література, кіно.

Не забувайте, що у США справді маси формують собі керівництво за інтелектуальною(!) подобою  своєю. Тобто, таких же прагматиків без "всяких там" абстракцій у головах. А вже керівництво і теоретичну челядь собі  підбирає таку ж. Те ж саме робить і їхня державна педагогіка та ЗМІ. От і виходить в підсумку у сотень мільйонів(!) людей розуміння свого ж життя, світогляд(!) примітивний, зате однаковий, однорідний для всіх. Тому світоглядно американці і справді є монолітом, хоч і тупим та залізобетонним. І скріплює цей їхній моноліт, нагадуємо, одна-однісінька  думка:  "Матеріальне багатство – це міра всього!"

Та й навіщо, мовляв, заморочуватися ще якимись суспільними теоріями?!

Ось більшовики в СРСР стільки лиха накоїли, як вони твердять ще й досі, якраз на основі наукового підходу до суспільного розвитку. Так що нам достатньо лише просто підвищувати продуктивність праці та нагромаджувати національне багатство. А вже як його споживати – це кожен сам знає краще від інших. Собі ж бо ніхто не ворог.

Проте якраз тут і кричуща помилка. Бо така вже властивість живого, що жодна людина ніколи не знає, що, скільки і як  споживати буде для неї оптимальним. Але якраз цього без діамату та політекономії збагнути просто неможливо. Через це США і справді мучаться від гострих соціальних суперечностей. Які вони офіційно пояснюють складністю самого процесу формування єдиної американської нації. І які до пори вдається сяк-так зовнішньо згладжувати за рахунок величезної  продуктивності ринкового господарювання.

Але це приводить  лише до зростання величезних прошарків фактично соціальних паразитів і дармоїдів. Які насправді є не вирішенням проблеми, а всього лише міною сповільненої дії.

При цьому про наукове, цілісне розуміння світу і суспільства на основі АЛМ так ніхто у США і не згадав. Мовляв, маємо конкретно-емоційне (тваринне) мислення від природи, то його і розвиваймо. Для загального щастя.

То так і вийшло – американці й зараз світоглядно ніякі. Гірше того, навіть до їхніх офіційних інтелектуалів не доходить, що світ, суспільство в ньому та людина в суспільстві – цілісні та взаємопов’язані. А отже – їх можна і треба теж цілісно і доказово пояснити. Щоб на основі цього пояснення властивостей і закономірностей світу, суспільства, людини та їхніх взаємозв’язків  влада могла формулювати управлінські впливи для оптимізації цих взаємозв’язків.

Наголошуємо, про це американці навіть не здогадуються. Проте тупо й нахабно щосили пнуться керувати цілим світом. Нібито й не категоричними наказами чи ультиматумами, бо для виду вони з повагою ставляться до всіх інших (мовляв, дивіться й заздріть, які ми високоморальні). Зате дають персонам своєї уваги такі пропозиції, від яких, як кажуть, важко й відхреститися.

При цьому в американських головах лише бовтається  певна мішанина шкурних та кишенькових інтересів, рясно припудрена псевдоморальними казками. Тож, до слова, й надавати носіям такого мислення успішну психологічну допомогу може навіть  досвідчений ветеринар.

В підсумку зараз США багаті і продовжують багатіти за рахунок найбільшого сприяння ринковому виробництву. Але при цьому постійно мучаться із споживанням одержаного від нього багатства. Бо сама проблема вирівнювання добробуту  в межах конкретного суспільства, не кажучи вже про людство в цілому, не вирішена навіть науково. Гірше того, в рамках грубо панівної  зараз світоглядної парадигми – плюралолібералізму – якраз науковий підхід до всякої суспільної проблеми взагалі неможливий.

Тож ми й запропонували структурно завершити науку політичну економію. І  доповнили таку її складову як ефективність суспільного виробництва (ЕСВ)- дотеперішню мету всіх країн - ще й її симетричним та логічним антиподом і одночасно діалектично невід'ємною частиною – ефективністю суспільного споживання (ЕСС), наприклад:  http://politiko.ua/blogpost132640

Теоретично, шановні, для цього вам треба вникнути в діамат та політекономію, але практично все простіше. Достатньо всього лише законодавчо визначити ЕСС як основну мету діяльності держапарату. У вигляді, наприклад, Закону "Про пряму залежність прибутків держуправлінців від добробуту населення на підпорядкованих їм територіях". Для цього Дмитро Клець навіть розробив досить детальну концепцію такого Закону, наприклад, тут: http://politiko.ua/blogpost35891

Тож прийняття у США такого закону дуже швидко цю їхню  ЕСС оптимізувало б. Тоді США і справді стали б світовим лідером за якістю життя і однозначним прикладом для наслідування, навіть без жодних безграмотно спровокованих кольорових революцій.

А зекономлені кошти і ресурси доцільно було б пустити на реалізацію під проводом ООН стратегії хатоцентризму : http://politiko.ua/blogpost131715

 

Ну, й до чого це ми дописалися?

Справді, ми поки що описали тут лише інтелектуальну і моральну нікчемність українців та чимало розкритикували американців. І кого з них викладені нами аргументи можуть спонукати до чогось кращого?

На жаль, нікого й ні до чого.

Хоч би вже тому, що українці взагалі зневажливі до всього свого, зате тотальні підлизи до всього чужого.

А американцям просто гординя не дозволяє звертати увагу на офіційних злиднів та невдах.

Проте у світі є більше 200 країн. І навіть передові з них так чи інакше хотіли б мати світового лідера у всьому.

З одного боку – щоб було в кого вчитися самим. Бо завжди легше переймати вже перевірений передовий соціальний досвід, ніж щось експериментувати навмання самому.

А з іншого боку – у світі навіть серед управлінських еліт все ще є чимало безграмотних і нахабних вождів та вождиків, які прагнуть жити чужою працею. Тож вони спеціально для цього і скеровують зусилля власних підданих на всілякі махінації щодо інших, на їхнє обкрадання і пограбування, і навіть на їхнє загарбання. Тут навіть виникає парадокс: затрати на мілітаризацію тих чи інших агресивних країн вочевидь більші, ніж для покращення життя свого населення.

І пояснюється це тим, що правителі цих вічно ненаситних держав насправді прагнуть не до покращення життя своїх етносів, а всього лише до вдоволення особистих нездорових забаганок. Схоже навіть, що чимало з них потай заздрять північнокорейській династії диктаторів – бо бач, вони там з власними підданими безкарно витворяють все, що тільки заманеться. І за це їх затуркані та залякані маси ще й обожнюють. Шкода, що у нас таке неможливе.

То якраз таких, міжнародного рівня злочинців під личиною політиків, всебічний світовий лідер з чистою совістю і ставитиме на місце. Звісно ж, за дружної підтримки інших передових країн та міжнародних організацій.

Адже зараз США практично не мають морального права, наприклад, рішуче зупинити бандитизм РФ. Бо надто вже багато міжнародних гріхів та подвійної моралі є і на їхній совісті. А коли США досягнуть у себе найвищої ЕСС, то їх навіть недруги та заздрісники змушені будуть визнати їх моральним авторитетом. Тоді така ситуація різко покращить умови і можливості вирішення суспільних проблем та конфліктів.

 Тому насправді створення у США найвищої якості життя є першорядно важливим для всього світу. Адже це буде перший в історії приклад свідомого великого практичного успіху міжнародного співтовариства. До якого потім перевіреним шляхом впевнено підуть і решта етносів. Звісно ж, в руслі стратегії хатоцентризму. Власне, створення спочатку одного універсального лідера – це одна із тактик цієї стратегії.

 

Висновки і пропозиції

Нагадуємо вам, що це - якісний (в розумінні – не кількісний) текст. Тому тут навіть заважатимуть різноманітні кількісні показники. Зрештою, бажаючим потрібне легко знайти в мережі.

До речі, шановні, як ви поясните таке: в мережі вже є всі необхідні кількісні дані про наші проблеми. І фактично мільйони різних теоретиків, нерідко з титулами мудрості, їх з різних боків нескінченно пережовують та обсмоктують. Однак в результаті цієї справді великої їхньої розумової праці дієвих рецептів для суспільних болячок від них нема навіть близько?!

То за що ж ви платите цим аналітикам, консультантам, експертам та іншим обожнюваним вами "мудрецям"?!..

Ба гірше, ви навіть боїтеся їх конкретно і прилюдно запитати про це.

І ще гірше – ви, шановні, свідомо і спеціально ігноруєте і замовчуєте справжнє наукове вирішення всіх цих проблем українськими дослідниками.

Тим більше, що інформацію про ці досягнення ми не раз надавали і так званій українській діаспорі. Однак і там одноплемінники українську науково-технічну новизну відверто ненавидять. І продовжують агітувати нас за подальше зміцнення меншовартісної продажності. І це, на жаль, єдине, у чому українці одностайні, дружні, наполегливі і навіть героїчні.

Невже українці зможуть, нарешті, свідомо викреслити себе із етнічного розмаїття людства?

Дуже цього не хочеться.

Безліч разів ми пробували зацікавити науковим підходом до суспільства і десятки інших країн, як їхні офіційні установи, так і громадські організації та окремих активістів. Причому, не теорією взагалі, а на конкретних прикладах їхніх же власних дошкульних проблем. Однак – відповіді жодної. І це при тому, що всі діячі світу не вгавають запрошувати науковців посприяти якраз вирішенню цих проблем.

Але при цьому якраз науку (доказові знання!) вони та їхні слуги відкидають з порогу.

Схоже, що безграмотні управлінські еліти та їхні прихвосні й досі очікують вирішення суспільної проблематики виключно в руслі їхнього мракобісся та самодурства.

Біда також в тому, що ножа в спину укрновизні  вправно увігнали ще й стихійні вроджені патріоти, які й самі мучаться від нинішньої повсюдної несправедливості.

Однак і ці наївно твердолобі  ррреформатори та ррреволюціонери теж науку ненавидять, особливо вітчизняну.

Шукали ми вже хоч успішного досвіду будь якого укрноватора, хоч по залізяках. Наприклад, є такий д.т.н. Онипко, людина з багатьма титулами офіційної мудрості. І зробив він вже чимало робочих зразків вітрогенераторів, ефективних за малої сили вітру. І все це запатентоване, і т.п.

І вся наша правляча погань щосили завиває про економію енергії та відновлювані ресурси.

Але ніхто з них чи з майданутих псевдопатріотів і пальцем не ворухнув задля масового виробництва цього і подібних винаходів.

Навіть у бюджеті про прибутки від укрновизни не згадують.

Це свідчить тільки про одне: 99,9% українців абсолютно свідомо і категорично не хочуть бути народом і жити власним розумом. Тож щоб їх образумити, то потрібен примус не менший, аніж Путінську банду до  миру. Тому й тут єдина надія на універсального світового лідера (УСЛ). Тож давайте спільно такого лідера зробимо із США. Наукове забезпечення цьому створене вже давненько.

 

1 березня 2016р.  Клець М.В, к.е.н., доцент.

                            Клець Д.В., фахівець із суспільних та

                            світоглядних проблем. 

 

 

 

 

Коментарі

mart mart 19:23
+2
Пане Дмитре,чи Ленін був ефективним практичним політекономічним діячем чи ні?
І взагалі як працівник?
А при нагоді і Маркс.
Мова про практику а не теорію
0

Чоловіче, радлюди вкрай далекі навіть від самого розуміння науки.
Життєвою практикою можна і треба перевіряти тільки ДОКАЗОВІ знання. А ви сюди тулите всяке мимовільне базікання. Я ж тут безліч разів зазначав, що наука - це знання ДОКАЗОВІ. А теорія всяка інша - це те, чим керуєтеся ви.
Через те і ви особисто категорично проти укрновизни , а натомість поміщаєте тут все про кацапів, хай навіть негативне.
Самі ж розумієте, що їхній негатив нам нічим не допоможе.
Лєнін був принципово далекий від науки, бо його світогляд базувався на механіцизмі. А Маркс із науки завершив в основному політекономію. А всі інші його писання - це казки.
mart mart   20:30
+2

я запитав не про теорію. а про цих людей як практиків
+1

Лєнін був принципово далекий від науки, бо його світогляд базувався на механіцизмі.
===========
Механікою в часи Леніна називали те, що згодом розпалось на хімію, фізику і астрономію.
Між іншим в 30-х Сталін відніс політекономію і діамат до ленініани.
+1

На відміну від вас я Сталіна не обожнюю.
0

Пане Дмитре. Ви хотіли і запитували у мене кращий (ніж у Вас) текст?
mart mart 19:25
+2
о--вже хтось вставив це ,не я ,у прямий.Тим краще.
майданутих псевдопатріотів

Укроноватор іде у захопливу екскурсію на ...
Бидлота.
+1

Шкода, онаніме, що ти швидко стаєш путінським прихвоснем.
0

І мені також шкода. Василь колись був хорошою людиною.
Панове, вкотре прошу вас коментувати текст.
+1

Тут пересічний читач вже не втримається: "Що це ви, автори, так примітивно жартуєте?!"…
===========
Москалі б сказали - "Чєлавєк сашол с ума.."
+1

Панове заздрісники, я вже не один рік прошу вас протиставити моїм текстам чиїсь доказово кращі.
Де вони?
Нема!
То вгамуйте свою ненависть до грамотнішого одноплемінника і конспектуйте моє.
0

Я вже поставив свій текст.
Можете прокоментувати?
+1

Де він конкретно?
0

Тут -
http://politiko.ua/blogpost133254
Ви мене змусили до цієї публікації
Тому й тут єдина надія на універсального світового лідера (УСЛ).
===========
Як нема своїх мізків, то..
+1

Панове радлюди, чого це ви так тішитеся своїми найгіршими рисами?
Я й так вас знаю як облуплених.
Ви краще коментуйте тест по суті.
Чи ви так і не розрізняєте тексту і автора?
0

У Вас забагато оман.
+1

Будь ласка, конкретні приклади.
0

http://politiko.ua/blogpost133254
To wszystko bzdura!
+1

Пане Миколо, запропонуйте щось доказово краще - прочитаю із вдячністю.
Та й заздрість вам не пасує.
0

От Вам доказово краще -
http://politiko.ua/blogpost133254
Прочитайте будьласка
+1

Пане Юрію, я його проглянув.
Але поясніть, будь ласка, яке відношення мають ці 88 ваших задумок до пояснення суспільної проблематики?
З таким же успіхом ви можете навести три закони Ньютона і вважати їх доказом вашої правоти.
Я ж вас давно прошу: прогляньте хоч якусь брошуру з логіки. Бо окремі ваші коменти навіть гидко читати.
0

Проблеми від оман.
mart mart 01:48
+1
НАВЧИМО АМЕРИКАНЦІВ ЖИТИ!
------------------------------
нащо нам їх вчити?---чи ми ніби добре живем?
+1

Я ж там відповів і на це питання. Ви просто поверхово проглядаєте укртести.
І ще. Чому ви так панічно боїтеся подібні наші статті пропонувати англійським виданням? Ваші ж знання англійської для цього достатні.
«У країні, яка після нав’язування їй останньої незалежності…». ???
«За ці десятиліття ми тут одержали наукову новизну світового рівня» ???
«одержали … більше десятка прикладних розробок, просвітництво у ЗМІ тощо.» !!!
«громадяни України, в силу пояснених нами причин»
«Але українці внаслідок антиринкового мислення є егоїстичними прагматиками»
Хіба егоістичний прагматизм не є, напаки, суто ринковим мисленням ?
«зараз США практично не мають морального права, наприклад, рішуче зупинити бандитизм РФ. Бо надто вже багато міжнародних гріхів та подвійної моралі є і на їхній совісті» Запоребрик аплодує укрноваторам.
«одноплемінники українську науково-технічну новизну відверто ненавидять» А яке відношення термін «науково-технічна» має до Вашої концепції?
«Тож щоб їх образумити, то потрібен примус не менший, аніж Путінську банду до миру.» Це речення складене по правилам якої граматики? І доречі –образуміть російською – напоумити українською.
Може наші діаспорними не зрозуміли Ваші напрацювання тому що не змогли перекласти ткст українською? :)
+1

Дякую, що хоч прочитали цей текст. За "напоумити" дякую. А решту вчіть далі.
mart mart 20:47
+1
коментар знизу з підпілля:

Www Www
СМЕШНО ЧИТАТЬ ЧЕЛОВЕКА, У КОТОРОГО НА ЛБУ НАПИСАНО "ХОЧУ БОЛЬШЕ ДЕНЕГ", ПРИ ЭТОМ ХОЧЕТ НАУЧИТЬ ЖИТЬ АМЕРИКАНЦЕВ 😊
today at 4:57 am|Comment
+1

Чому ви так радісно поширюєте цю брехню?
mart mart   22:42
0

я не радісно---я дав шанс ще одного підходу
0

Якого саме конкретно?
In San Mateo county, the average income of the top 1% earners climbed 36% between 2009 and 2013, to $4.2 million, meaning that sliver of the population took home 46 times more pay than the average of the bottom 99%.

In Santa Clara county, the average income of the top 1% of households increased 83% to $2.7 million. That was 30 times more than other households in the county.

For San Francisco, which is both a county and a city, the average income of the top 1% rose 51%, to $2.7 million. That was 43 times the average income of the bottom 99% of city residents.

Nationally, a middle class yearly income for a household of three people is considered to be between $42,000 and $125,000, according to the Pew Research Center. Low-income would be anything under $42,000 and upper-income is above $125,000.
http://www.usatoday.com/story/tech/2016/05/25/middle-class-falls-below-50-silicon-valley/84880128/
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.