Блоги → Перегляд

Антиукраїнське вирішення української кризи

Неділя, 21:11, 13.03.16

Рейтинг
3 1
Переглядів
2021

0
0

АНТИУКРАЇНСЬКЕ  ВИРІШЕННЯ  УКРАЇНСЬКОЇ КРИЗИ

 

Вже, мабуть, і статистики збилися з ліку українських міжусобиць. А все тому, що їх в однині просто не існує. На жаль, скільки є суспільно небайдужих українців – то стільки ж між ними і непримиренних протистоянь. І все із однієї і тієї ж причини: кожен із них щиро і самовіддано утверджує тільки і виключно особисту правоту. У всьому і завжди. І чим ці українці щиріші, тим їхні протистояння гостріші та принциповіші. Нерідко в підсумку - до останньої краплі крові. Бо не за себе стою, а за громаду. А це священне. І так століттями. Щоразу, як тільки українцям випаде нагода жити розумом власним і самими собою керувати.

Проте найсумніше те, що українці не хочуть вчитися навіть на помилках власних. Навіть їх достатньо знаючи.

Ось і зараз, в розпалі нинішньої, чи не останньої для нашого етносу, міжусобиці наші ворогуючі вожді й вождики не раз відверто застерігають один одного примарою сумнозвісної Руїни – найтрагічнішої української міжусобиці.

Однак при цьому вони наводять страшний її приклад не з метою застереження та примирення, а з відвертою особистою погрозою. Мовляв, не послухаєтеся мене – то одержите чергову Руїну. Тобто, використовують цей факт не як аргумент для нормалізації, а виключно для грубого тиску та залякування недавніх спільників, а зараз – все більше ворогів.

І схоже, що у них все більше руки чешуться для дій практичних. Тож зараз лише Путінська агресія та тиск закордонних прибічників української цілісності ще якось втримують цю міжусобицю в рамках більш менш словесних, принаймні у вищих владних коридорах.

Ось і зараз маємо розпал чергового акту нескінченної української трагедії "Урочиста й радісна заміна шила на мило".

Бо бач, багатьом закортіло поміняти Прем'єра. На кого небудь, аби тільки не цей. Буцімто всі його попередники були хоч чимось і хоч у чомусь кращі.

Взагалі, всі ці 25 років незалежності абсолютно всі наші очільники приводили нас до абсолютно однакових наслідків свого державотворення та реформування – повсюдний занепад, деградація та вимирання населення.

На жаль, саме так – при кожній новій (персонально) владі справи наші тільки гіршали. Хоч кожних нових вождів та вождиків благословляли на посади гучно й пишно. Однак завжди виходили як завжди.

То це автоматично означає, що винні не персоналії, а їхнє хибне розуміння ситуації та шляхів покращення. Зокрема, наука політекономія, про яку щось чули всі наші власники папірців про в.о., давно і детально всім розжувала, що командування людини людиною завжди і всюди неефективне.

Проте українці в силу низки негативних етнічних рис та антиринкового мислення і надалі свідомо і спеціально обирають на власну шию тільки командирів. Тих, хто зуміє нав’язати особисту правоту всім конкурентам і виборцям.

Тож ці щасливі обранці і далі до посиніння пнуться командувати всім і вся. Причому завжди – виключно із найкращими намірами. Хоч і самі чули, що якраз найкращі наміри і ведуть до пекла. Проте вважають, що це не про них, вони ж бо обрані.

На жаль, з низки причин українці свідомо залишаються в рамках конкретно-емоційного мислення (КЕМ), яке в принципі неспроможне описувати властивості і закономірності всього сущого.  Тому для практично всіх наших громадян просто не існує властивостей суспільства і людини, а отже - і причин, які на ці властивості впливають.

Все це описує тільки абстрактно-логічне мислення (АЛМ), яке після розвалу СРСР наші ж суспільники спритно проголосили неіснуючим. Тому українці навіть теоретично залишаються прагматичними егоїстами, а практично – самовпевненими шкурниками. Через це у нас просто неможлива спільність економічна та згуртованість у всякій масштабній справі.

Українські дослідники вже давно доказово, з позицій одноістинності, пояснили причини наших проблем та шляхи їхнього взаємовигідного вирішення. Однак на заваді всякої науково-технічної української новизни непоборно стоїть низка шкідливих етнічних рис українців – меншовартість, заздрість та неприязнь до ближнього, страх бути першим у всьому хорошому, небажання жити власним розумом тощо. Однак і ці світоглядні вади нашим науковцям вдалося дослідити і запропонувати шляхи й методи гарантійного покращення.

Все це детально описане як на вузькопрофесійному рівні в Україні, так і в публікаціях міжнародних, наприклад: http://conf.at.ua/25.12.2015_germanija.pdf, http://conf.at.ua/29.01.2016_italija_tom_1.pdf,  а також науково-популярно в українській мережі: http://politiko.ua/blog-126384

Однак, повторюємо, і в даному випадку українці на всіх рівнях категорично проти вітчизняної новизни. Хоч практично всі вони при цьому достатньо розуміють, що якраз інновація вітчизняної новизни є основним джерелом збагачення в передових країнах. Проте українці заздрісно і вороже ставляться до новаторів-одноплемінників, навіть всупереч власному ж інстинкту самозбереження. Якраз так: сам пропаду, але і ближнього згною із його новизною.

До речі, саме через заздрість та неприязнь до грамотнішого одноплемінника в Україні навіть нема науково-популярної літератури як жанру. Бо нема охочих ближнього ні хвалити письмово, ні цю йому похвалу читати.

Все ж в Україні навіть власників дипломів про в.о. є чимало мільйонів. Тож серед них просто статистично мають бути ті, хто зможе переступити через власний негатив до укрновизни на користь її хоч інформаційної підтримки.

Бо ж серед наших еліт навіть хорошим тоном вважається взагалі ігнорувати науку про суспільство та людину, не кажучи вже про новизну вітчизняну. Тому було б дуже доречно, якби хоч хтось доніс до наших правителів чи хоч до їхніх слуг повідомлення про цей видатний український науковий прорив.

При цьому для початку взагалі достатньо лише широко обговорити хоч наявну концепцію Закону "Про пряму залежність прибутків держуправлінців від добробуту населення на підпорядкованих їм територіях". Адже основна проблема суспільства якраз і полягає в тому, що держапарат просто не має зворотного зв'язку при управлінні суспільством. А їхня оплата за результатами якраз і є недостаючою ланкою для гарантованого суспільного прогресу у нас, та й у всьому світі.

Отже, ми пропонуємо принципово новий шлях для гарантованого подолання чинної кризи - без пошуків винних, призначення ворогів  народу і кривавих міжусобиць на користь ворогів.

А дуже незвично і навіть вороже для патріотів та вождів і вождиків – на основі взаємної вигоди.

Саме так: проводити реформи не безглуздим кадровим тасуванням, а свідомою заміною управлінських методів. Давно дискредитованих більшовицьких – на науково обґрунтовані ринкові. А для цього якраз і потрібно привселюдно і спокійно обговорити насамперед світоглядну складову наших проблем та її вирішення в руслі формування мислення ринкового, замість хибного основі мислення радянського.

Тож вкотре просимо небайдужих хоч до власної шкури: донесіть до наших верхів правду про це українське досягнення.

Це ж буде користь для всіх!

 

13 березня 2016р.   Клець Марія Василівна, к.е.н., доцент.

                              Клець Дмитро Васильович, фахівець          

                              із суспільних та світоглядних проблем.      

 

 

Коментарі

Творення зла є дурістю. Дурість, це брак знань.
Які конкретні знання Ви намагатесь нам всім повідомити?
+1

Вам, пане Юрку, ніяких.
Із тієї простої причини, що ви особисто дуже вороже ставитеся до всякої укрновизни.
А от якби я був "Клецьман", то ви давно все моє вже визубрили б.
Зрештою, чи ви себе не знаєте?!
То ж не поширюйте власне самодурство на всіх інших - ви тут унікум добрячий.
0

Мітки:
Хоч хтось доведіть це до відома верхів!
===========
Упсс..
Не замітив, що це недля мене, а для верхів..
обговорити насамперед світоглядну складову наших проблем та її вирішення в руслі формування мислення ринкового, замість хибного основі мислення радянського.
==========
1) Світогляд, це набір знань правдивих чи хибних?
2) Проблеми від дурості?
3) Дурість ліквідовується правдивими знаннями?
4) Мета ринку - гроші?
5) Гроші, хіба це етична мета?
доцільність суперечки за відсутності предмету?

Комплекс меншовартості нав'язують конкуренти нацменшин російськомовні переважно.
пишу набор голосом за Android вин зараза по-своему все перекладач
0

Якщо пан Клець отримає таку техніку, то його палець нарешті відпочина, а сам він напише (наговорить) тонни нових текстів своїх опусів..
0

Панове онаніми, ви від лютої заздрості навіть забуваєте граматично виправляти свої пасквілі.
0

Пане Дмитре. Вам слід завести творче псевдо!
Бо саме лише слово "КЛЕЦЬ" асоціюється з польськими кльоцками і з словом капець (німецьке, капут або капЕць чи кАпець, тобто тАпок).

Справжнє ім'я Діамантова - Сруль. Так і Вам треба завести творче псевдо - як корабель назвете, так він і попливе..

А слово "Граматика" правильно писати "Грамматіка" - якщо вже дотримуєтесь її, то до самого кінця.
mart mart   00:13
0

так ---творче псевдо. в мені "Клець" нічого поганого не викликає.
klec----з чеського клітина ,клетка,klatka(польська)
а клець з білоруської дає кліть,клеть,
але є варіант який чомусь іде так-(stojan(словацька i чех)stojalo(словенська)stand(англійська)stehen(нім)стоя(болгарська
)stajati(хорватська)стајати(cepб)


псевдо--може Стійкий-Непорушний?
+1

Дурус - міцний, твердий, непробивний..
З грудня 1989 року кожен українець МАЄ МОЖЛИВІСТЬ надрукувати БУДЬ-ЩО у БУДЬ-ЯКОМУ обсязі, і у БУДЬ-ЯКІЙ кількості.

Для цього НЕОБХІДНО і ДОСТАТНЬО звернутися ДО БУДЬ-ЯКОГО видавництва, принести рукопис, графічний матеріал (за необхідності) і гроші.

Максимум за місяць-два він може отримати свій геніальний опус і робити з ним що забажає.

Якщо нове творіння буде мати всі ознаки чогось геніального, його не тільки розкуплять, а й почнуть перекладати на всі мови світу. Ну а потім, можливо, всесвітня популярність, А може - і "нобелівка"...

Просто, чи не так?!
+1

До речі, так саме і робиться в усьому цивілізованому світі. У кого є з цього приводу якісь сумніви, можна подивитися в гуглі автобіографії славетних науковців.
+1

Пане Миколо, негарно у вашому віці так тупо й нахабно брехати.
Бо якби так було, як ви оце кажете, то ви просто навели б кілька прикладів успішної реалізації укрновизни саме таким шляхом. Однак за 27(!) років доступності цієї процедури вона не забезпечила успіху жодній укрновизні.
І ви й самі це знаєте.
Проте радісно брешете.
І який вам з цього кайф?
-1

В Україні українцю неможливо реалізувати щось добре. Для цього слід їхати за межі України - повірте моєму гіркому досвіду.
+1

Пане Юрію, в тому й біда укрноваторів, що вони намагаються реалізувати свою новизну виключно поодинці і навіть думати не хочуть про інновацію спільну, колективну.
0

Я просто вам нагадав про наявність усталеного в усьому світі шляху, яким пройшло безліч людей. І де в цьому брехня? Саме таким шляхом я з друзями розпочав самостійне книговидння в Україні і зумів не тільки видати й продати мільйони книжок, а й проторував стежку для інших.

Якщо ж у вас не виходить, це свідчить або про те, що ви дієте НЕ ТАК, або про те, що ваші ідеї хибні. Ваша справа - донести своє МАКСИИАЛЬНІ КІЛЬКОСТІ ЛЮДЕЙ. А вже люди будуть визначати, чи варто це уваги.

Однак ніхто не здатен СИЛОМІЦЬ нав'язати іншим якісь ідеї, ЗМУСИТИ решту світу думати по-вашому. Ваша доля - пропонувати. А чи прийме це решта - побачите.

Якщо вас спіткала невдача - вина тільки на вас.
0

Пане Дмитре. Реалізувати можна лише ідеї.
А Вашу зливу нарікань реалізувати неможливо.
+1

Пане Миколо, то скільки ж ви з друзями видали книжок про конкретних укрноваторів і як конкретно це допомогло їхній новизні?
mart mart   23:25
+1

Микола Метикайло 10:36 +1
внизу
+1

Я ніколи не цікавився укрноваторами. Я сам втілив в життя свою укроновизну: на свій ризик ми з друзями взяли в банку позику, відкрили підприємство і відвоювали право видавати книжки. Тепер ви можете цим скористатися.

Наскільки я зрозумів, ви прагнете якнайбільше поширити свої ідеї.Я показав шлях, який проходять усі у світі люди, що хотіли щось оприлюднити.
Проштовхування своїх ідей - проблема їхніх авторів, і ніхто не зробить за вас вашу роботу.

Аби підтримати ваш ентузіазм, наведу цитату з написаного вами вище: "...кожен із них щиро і самовіддано утверджує тільки і виключно особисту правоту."

бажаю успіху!
+1

От-от, пане Миколо, я написав це як приклад УКРАЇНСЬКОГО КРАЙНЬОГО ЕГОЇЗМУ, який гарантовано блокує дії колективні. А ви ще й досі вважаєте його соціальною нормою.
Зрештою, чому ж ніхто з вас НАВІТЬ НЕ ХОЧЕ ПОЦІКАВИТИСЯ, як впроваджують новизну у країнах передових?
Не буду їхню інновацію деталізувати, але зазначу, що вона принципово відрізняється від вашої, радянської.
Шкода, що передовий світовий досвід - не для вас.
+1

У 80-х надрукував (за гроші) свою "укрновизну" в журналі "Техника Молодёжи" (тираж 1.000.000) - не шкодую. Отримав 2.000 листів!
+1

Навіщо мені перейматися ВАШИМИ ПРОБЛЕМАМИ - у мене і своїх достатньо. Я вам порадив, а ви вже самі вирішуйте: діяти, чи скаржитися на чужу байдужість.
+1

Так я ж українцям намагаюся пояснити, що якраз їхній суто шкурний підхід до життя і є першопричиною всіх наших проблем.
0

Проблеми від дурости
Дбання про добробут, це нормально
Пане Дмитре. Реалізувати можна лише ідеї.
А Вашу зливу нарікань реалізувати неможливо.
+1

Пане Юрку, наведіть КОНКРЕТНИЙ приклад того, як хоч один укрноватор успішно самотужки реалізував хоч одну КОНКРЕТНУ власну ідею.
А якщо такої конкретики не знаєте, то не брешіть так тупо й нахабно.
0

Реалізувати щось етичне в Україні неможливо - за цим пильно стежать путінські сексоти. Їх у нас безпрецедентно багато.

Колись в це не вірив, але коли побачив, як вони зносять екскаватором мою "Громадську МАЙСТЕРНЮ" - переконався на власні очі.

Так що якщо хочете дійсно зробити щось велике - втікайте з України або зверніться до закордоння. Іншого шляху не бачу..
mart mart 23:01
+1
Микола Метикайло 10:36 +1
----------------
Микола--то напиши алгоритм що має Дмитро крок по кроку зробити і куди звертатись.

Але конретно:що приготувати, на який адрес послати,телефон,назва і до кого звернутись і скільки коштує.


Але--чи його не обдурять?

Можна послати--і що ?
+1

Все дуже просто: беруться рукопис і гроші, вибирається видавництво і замовляється видання плодів свого розуму.

Вартість видання - у прямій залежності від об'єму тексту та розміру тиражу.

Адреси і телефони видавництв - в інтернеті. Ціла купа!
+1

Розповсюдження надрукованого залишається за автором. Бо видавництво лише готує книжку до друку і забезпечує її друк.
+1

Пане Миколо, я це все давно знаю.
Але все це - всього лише черговий різновид РАДЯНСЬКОГО САМОДУРСТВА.
А в країнах передових - ВСЕ НЕ ТАК!
Зрештою, чому ви не хочете й чути, що для кращого життя всіх необхідна дільність ІНАКША і теж всіх?
0

Аналіз пана Клеця як кібернетичної ситсеми (за Норбертом Віннером):
1. Поведінка - активна.
2. Ціль - є (слава, гроші).
3. Зворотній зв'язок - є (емоційний, алогічний).
4. Передбачення - відсутні.
Синтез пана Клеця:
Через неетичну ціль і надмір емоцій, пан Клець конфліктує з людьми і марнує своє життя на прикрі непорозуміння.
Вкотре пояснюю вам мету свого життя.
Практично ще з дитинства я хотів вияснити, чому люди живуть гірше, ніж можуть і яким чином це життя всіх(!) покращити.
І в 1991 році я це пояснення ЗАВЕРШИВ у цілісному й доказовому вигляді.
Проте ніхто(!) із сотень тисяч(!) цього пояснення не захотів
і знати?!
Тому відтоді, а згодом підключилася й сестра, пишемо популярне пояснення нашого видатного наукового прориву.
Максимально доступне і адаптоване до різних професійних, вікових та етнічних груп. Для цього я й просвітництвом займаюся.
Бо все більше переконуюся, що покращення життя українців неможливе від його покращення в цілому світі.
Тому й пропагую зараз шляхи й методи ВЗАЄМОВИГІДНОГО ЗАМИРЕННЯ І ВИРІВНЮВАННЯ ДОБРОБУТУ ДЛЯ ВСІХ ЗЕМЛЯН. Проте ця мета від початку НАДІНДИВІДУАЛЬНА. Тож її і реалізувати можна ТІЛЬКИ КОЛЕКТИВНО, СПІЛЬНОЮ ПРАЦЕЮ.
Однак ви, радлюди, навіть подумки не хочете жодну добру справу робити спільно.
А щоб ви не заздрили ще більше навіть одним лише таким нашим намірам, то я скажу, що маю у цій діяльності ще й момент цілком шкурний, вам зрозумілий та милий.
Я сподіваюся, що коли навколо мене всі стануть жити краще, то тоді й мені від їхнього добробуту щось якось перепаде. Хоч, на жаль, завдяки одноплемінникам, до цього навряд чи й доживу.
+1

Я абсолютно не бачу, який аспект вашого життя має бути приводом для моїх заздрощів. Всі ваші публікації присвячені скаргами на те, що вас не підтримують та не допомогають. Це - дитяча позиція.

Дійте і сподівайтеся, що хтось із фахівців з вашої галузі захопится вашими ідеями. Іншого шляху нема: чи у нас, чи - за кордоном. Ніхто у світі не впаде до ваших ніг з неба, і не пропонуватиме очолити міжнародну комісію для втілення ваших ідей.

Стукайте - і достукаєтеся.

А може вам слід сісти і запитати себе: а чи правий я, чи правильне те, що я пропоную?
+1

Пане Миколо, ось ви хвалитеся, що надрукували мільйони книг українських авторів. Тобто, потратили на це багато праці, коштів та інших ресурсів. Та ще й при цьому всіх переконуєте, що робите суспільнокорисну справу.
А в цей час українці постійно занепадають і вимирають. І невідомо - наскільки цьому процесові посприяли ваші книжки.
Тобто, ви з гордістю робите суспільству зло і ще й цим тішитеся.
Такі факти.
+1

І ще, панове радлюди.
Чому ви правду про вас і ваше життя вважаєте наріканнями і скаргами?
Невже й досі мислите сексотівськими категоріями?
+1

Мушва - окремо, котлети - окремо! Мої книги читають і досі, бо були придбані із блискавичною швидкістю - наклад у 100 тисяч я продавав два тижні. Задоволення потреби людей у читанні - це що, НЕ суспільно корисна справа? До речі - я не тільки витрачав на видання книжок гроші, але й заробив їх достатньо. Зазвичай це вважається успіхом.

А про те, що українці, нібито вмирають, чи НЕ вмирають, погомоніть із лікарями. Бо це - не моя парафія.

Але у мене достатньо розуму, щоб розуміти, що читання книжок не шкодить здоров'ю, а сприяє підвищенню інтелекту. Якщо ви з цим не згодні - ви просто тупий дурень!
+1

Пане Миколо, ви й самі знаєте, що чим охочіше українці читають книжки, то тим гірше вони живуть.
В тому числі і книжки вашого вид-ва. Це ж реальний факт.
Однак ви цим ще й тішитеся.?!
Оце і є більшовицьке розуміння життя.
0

І це каже людина, що претендує когось там навчити?

Тоді вам треба спілкуватися або з духами Сталіна та Геббельса, який також ненавидів книги, або ж - з кацапським Пуйлом. Тільки з ними ви знайдете спільну мову!!!

Можете навіть по-гебельсівськи палити книжки! Ви, пане, бовдур. І бовдуром помрете!!!
+1

Якщо Ваша мета, пане Дмитре, добро, то воно складається з:
- правди;
- справедливості;
- свободи,
а не з:
- грошей;
- влади;
- сили.
А Ви, пане Дмитре, постійно апелюєте до влади і хочете гроші..
+1

Пане Юрію, чого ж це ви так відверто перекручуєте очевидні факти?
Чи це так є у вашій голові і справді?
0

Пишете то Суркісу, то Порошенку, зізнались у свєму профілі, що Ваша біографія була б кращою якби гроші, продаєте укрновизну - що нетак?
+1

Пане Юрку, вже після останнього підвищення моя пенсія становить 1233грн. 93-річний, ледь ходячий по хаті, батько має пенсію 1342грн. І це при тому, що його треба вести і садити на унітаз та підіймати з нього, та ще й не пропустити цей момент. І при високих цінах на медикаменти, памперси і подібне...
І ви ще мені докоряєте ненаситністю і побажанням більших грошей - вже більшу підлість та перекручення важко й придумати.
І ще й по-більшовицьки вимагаєте, щоб я результати своєї нелегкої, унікальної в цілому світі(!), праці віддавав даром дармоїдам і махінаторам?!
Що ж це ви за олігархічний прихвостень такий?!
І ще й базікаєте про якісь свої духовні цінності та моральні чесноти?!
І пишу я всюди та всім(!) якраз про безконфліктне вирішення всіх соціальних проблем і покращення життя всіх у всьому світі. І цих текстів не приховую. І ви їх читали.
Але люто й заздрісно мене як людину щосили оббріхуєте.
Така ваша громадянська активність, насправді виключно на користь ворогам України.
Оце і є ваша "правда"!
0

Гіперконфліктна людина вчить "безконфліктному вирішенню всіх соціальних проблем і покращенню життя всіх у всьому світі"?!

Ви, пане Дмитре, "погано живете"?
А уявіть, що Вас позбавили громадянства і полюють на Вас, та ще й знесли Вашу майстерню, кошмарять з усіх сторін горизонту - уявили? Оце і є моє життя. І так живуть сотні, якщо не тисячі українців..
+1

Я багато разів всім, в т.ч. і вам, пропонував РАЗОМ І СПІЛЬНО ПОКРАЩИТИ НАШЕ ЖИТТЯ. І для реального початку цього покращення достатньо ШИРОКО обговорити оплату верхів, залежно від добробуту низів. Тобто, зробити це на кількох модних обговореннях по ТБ.
Проте ви та інші заздрісники активно проти цього.
Бо насправді ви не так прагнете покращення життя свого, як погіршення мого. Тоді вже хоч натішитеся.
Невже ви не розумієте хибності цієї своєї стратегії життя?!
0

Я тут єдиний хто Вам поставив +
Але це все що можу зробити - ідеї Ваші мені невідомі.
У вічному царстві ідей безліч їх, але хто знайде, хто подарує людству?
Мовчить небо.. )

Шкідники паразитують на творцях необхідного - так було завжди. Точніше, так було там де це можливо.
За тваринну дурість!!!
+2

Пане Миколо, спробую розжувати вам якнайпростіше.
Українці від читання книжок (підручників та решти л-ри) набули цілком конкретного розуміння власного життя та шляхів його покращення. І все роблять так, як описане у цих книжках. Та коли життя українців постійно гіршає, то це однозначно свідчить, що їм у цих книжках дали ХИБНЕ розуміння їхнього ж життя. І книжки вашого вид-ва теж ТАКІ САМІ. Інакше ви про це заявили б, що інші видавці свідомо роблять із українців "ілюзориків" (блокер), а тільки ви даєте їм принципово мудрішу л-ру.
Але ви про це мовчите, бо й ваші книги в своїй світоглядній основі - ЗАДУРМАНЮЮЧІ.
Це означає, що укрвидавці свідомо задурюють одноплемінників, продаючи їм БРЕХНЮ І МАХІНАЦІЇ, та ще й свідомо гордяться таким "патріотизмом".
Невже вам важко таке просте зрозуміти?
Чи так ненавидите правду про себе, що аж затьмарює вам розум?
-1

Дякую, навіть не буду читати: вашу сутність я вже зрозумів достеменно. І розмовляти нам нема про що.
mart mart   18:19
+2

Микола Метикайло 17:37 0
---------------------
вам прислали 100 000 екз і ви з друзями ходили і продавали? можна конкретніше? ціна книги і середня реальна зарплата тоді?
+1

Ми працювали із Товариством книголюбів, яким я повідомляв, коли і яка книга буде готова. Певні осередки Товариства у різних містах домовлялися зі мною, коли їм приїздити, і скільки книжок вони можуть отримати. Складів у мене не було, бо, з огляду на те, що я реалізовував швидко, мені дозволяли користуватися складом готової продукції друкарень - так званими експедиціями. Кожен осередок брав 10-15 тис. книжок, пізніше - книги інших видавництв також. Оскільки це було на початку 90-х, великі установи ще працювали, тож Товариство продавало книжки у день їхнього привозу до їхніх міст.
Щодо цін точно не пам'ятаю, але на першому році нашої діяльності ціни були усталені: тверда палітурка - дорожча, м'яка - дешевше. Існувала затверджена формула, яка враховувала кількість друкарських аркушів, розмір накладу, тому ціна варіювалася. На обидва типа обкладинки ціни були фіксованими. Мит мали право додати до ціни 20% торгової надбавки. Ну а пізніше, коли почалася інфляція, ціни постійно росли.

Добре пам'ятаю одну ціну - на газетний папір: у 1989-90 рр. тонна цього паперу коштувала 238 карбованців (звичайно - радянських).

Ну а із зарплатами була повна Ж: саме тоді на фонд заробітної плати ввели 100% податок. Тобто сума нарахованих робітникам (брудних) грошей подвоювалася, бо мала йти у бюджет. Саме з тих часів розпочалися часи "конвертованих" зарплат: нараховувався мізер, а решту ми видавали в конвертах.

Якщо вас цікавлять ціни тих часів, можу вас ознайомити, бо моя педантична мамця робила нотатки, а я щойно випадково натрапив на такий фрагмент. Готові? Тримайтеся...
03.09.94 пенсія 464 тис. (120 крб совкових)
масло верш.- 32,5х2=65 тис.
яйця - 21,0х2=42 тис.
мясо 0,7кг=25 тис.
молоко - 1,5л=5,4 тис.
смет. 0,25 =7 тис.
помід. 1,5кг 22,5 тис.
хлеб хала=1,6 тис.
арнаут 0,25=0,5 тис.
яблука 4шт. =12,0 тис.
капуста 1 кг=10,0 тис.

03.12.94 пенсія - 1 лимон
какао 0,5 кг=125 тис.
яйця 1 дес.=82 тис.
хлеб)25 0 тис.
масло 0,5=120тис.
борошно 2кг=32 тис.
молоко 1,5=28 тис.
вермішель =20 тис.
сало 0,450=50 тис.
сметана 0,5=45,5 тис.
Прима(цигарки) 5шт.=50тис.

Досить?
+2

No to co? Wszyscy są zadowoleni?
+2

Третя позиція за грудень: хліб 0,25=10тис.
mart mart   02:29
+1

тобто ---продаж через масову організацію
0

Пане Миколо. Дякую Вам, що Ви переклали пророцтво Шевченка (“Журнал” 27.08.1857) літературною українською мовою. Фактично, він там передбачив турбіну Капіци і детандерний теплонасос Патона - вищі генерації тепломаши що знищать РФ і злидні.

Але у мене ще одна до Вас пропозиція.
Намагаюсь написати матеріал, який буквально "витає в повітрі". Чіткої інформації ще нема, але мене є потужний збір такої інфи і навіть дещо практичне..
Ось короткий опис:

ДУХОВНА ПРАКТИКА
Своє "друге дихання" лицарство отримало в часи Християнства. В Євангеліях древніх християн цьому є достатньо свідчень. Древні християни вважали головним компонентом визрівання духовності не лише Віру-Надію-Любов, але й Знання. Повні знання (Істину) можна було отримати лише віднайшовши свого антипода - другу половинку.

Вся сучасна література починалась з лицарських хронік (літописів, хронік) та мемуарів (романів).

Лицар Дон Кіхот - комічний персонаж який зрікається лицарства і "живе як усі добропорядні християни". Принц Гамлет - трагічний герой який гине щоб помститись. Оба наводять дискред на лицарство як духовну практику.
День письменника - день смерті Шекспіра і Сервантеса - письменників, яким (на мою думку) Інквізиція замовила критику лицарства..

http://politiko.ua/poll2379
http://politiko.ua/blogpost72692
http://politiko.ua/blogpost78747

- це все, що є на сьогоднішній день. Ну що - Вам таке цікаво? )
+1

Звісно ж, це майже готовий бестселер.
Невже ви по собі не знаєте, що радлюдям чим дурніше - тим краще?
0

Тему підтримали -
http://politiko.ua/poll2379
+1

mart mart 02:29
Тоді, в умовах тотального раддефіциту, коли влада масово друкувала лише Дюма, "Королів" тощо, ентузіасти започаткували товариства книголюбів, які вишукували джерела доступу до книжок, надрукованих чомусь лише Молдавії. Навіть виходила мінігазетка "Друг читача". Так от, співпраця саме з ними була обумовлена тим, що ця система працювала швидко і якісно, без зволікань. Єдина вада - наша лафа закінчилася, коли почали закриватися великі підприємства та установи. А державну "Укркнигу" знищили колишні продавці відеодвійок: які, на свій розсуд, випускали безліч непотрібних книжок, які не користувалися попитом. За хабар керівництву "Укркниги", ця організація викуповувала це лайно, і вже у 1993 році "сіла на картотеку", тобто стала банкрутом. Директор, з повними кишенями грошей, пішов на підвищення, а вся державна мережа книгопродажу - склади, транспорт, книжкові магазини, - накрилася. Ми протрималися ще до 1995 року, а інші почали друкувати книжки із накладом, меншим за 5 000 прим.
+1

Юрій Бородатий 06:29
На жаль, книговидання зараз занепало. Цього (осінь 2015 року) був у Львові на Форумі видавців та побачив сумну картину: у минулому році(2014) там брали участь 400 видавництв, а в 2015 - 200. Вельми симптоматично.
Паперове книговидання стає елітарним, бо переважна більшість читає або качає книжки з інтернету. Тут і зубожіння, і скажені гроші, які потрібні для відродження мережі книгарень. А собівартість, від якої залежить роздрібна ціна, зменшується від накладу, більшого за 3 стільки книжок друкує лінія за зміну. А книгарні вже - тю-тю...
Зараз можна видати все та будь-яким накладом. Але продати...

За радянських часів в Україні було 35-40 тис. бібліотек, а зараз?Як і на пошті, там нема чого робити.
+1

Недавно електронні книжки були вторинними щодо паперових, тобто спочатку книжку друкували, а потім переносили в електронний вид.

Сьогодні вже паперові книжки стали вторинними щодо електронних. Спочатку хтось робить електронну версію, а вже потім її друкують чи екранізують..
0

Сумніваюся, що паперові книжки згинуть навіки. Так само казали про театр. коли з'явилося кіно, та про кіно, коли з'явилося ТВ.
До речі, готуючи звичайні книжки ми користалися компом не лише для набору, але й для редагування та форматування. А вже потім в електронному вигляді давали друкарні, де її друкували на папері.
+1

Навіки зникли лише парові двигуни, дирижаблі і детандерні теплонасоси Капіци-Патона, та і то не повністю )

Звичайно книги будуть мати свою нішу, як яхти, коні чи вітряки. Але це вже буде інший світ, світ планшетів та інших ґаджетів (яке страшне слово - ґаджет, гірше від нього тільки слово Колдун — trollkarl /русско-шведский словарь/ - там і троль і Карл - 2в1 ))

Ми живемо в іншому світі і треба його полюбити.
+1

Міссісіпі плаває найбільший у світі корабель із заднім гребним колесом. Його двигун - паровий. Призначення - круїзний. Назва - «American Queen». (https://en.wikipedia.org/wiki/American_Queen), (https://www.google.com.ua/search?q=%C2%ABAmerican+Queen%C2%BB&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwiM3_WN28XLAhVJjCwKHUEqDh8QsAQINQ&biw=1024&bih=620). Працює!!!
0

Найкращі і найпотужніші двигуни - парові.
Це теплоелектростанції, теплоелектроцентралі, субмарини, танкери і просто великі кораблі, причому й космічні також.

ДВЗ не працює без води (водяної пари) - доведено Рудольфом Дизелем.
0

Пане Миколо. Допоможіть мені краще написати "Чорну Мітку" (англ. - Black Spot, нім. - Der schwarze Punkt) для наших чиновників які вкрали 1.000.000 і більше. Ці чорти фінансують Путіна і його війну!
Ось зразок тексту:

Шановний ... (П.І.поБ. злочинця)!

Не можемо Вас судити за ... (такий-то злочин) бо такі як Ви, знищили в Україні Суд як інституцію. Зібрані Вами кошти (чорнал) по каналам ФСБ йдуть Путіну на війну проти нас, тому змушені просто стратити Вас задля Юстиції (Справедливості).
Пропонуємо негайно припинити злочинну діяльність і більше не збирати корупційну данину в Україні.
В іншому разі, щодо Вас буде застосовано Атентат (нім. - Attentat, франц. - L'attentat) в зручні для ката час, місце і спосіб.

... (підпис, дата)
Може пан Клець щось і жене, але решта - оті його опоненти, що налітають на нього, як зграя шолудивих псів, - пиздота ще та, пиздоболи, до того ж досить примітивні.
Бородатого я, до речі, поважаю, й не втямлю, чого й він кидається на Клеця, якого хуя, Юрку? Гадаю, негоже так.
0

Та хто його лає?
Він сам лається..

Пан Клець починає лаяти і програє. Бо не лаяти людей слід, а любити. Пес лає і дістає палку, кіт лащиться і дістає ласку - його впускають до будинку і на подушку )

Пана Дмитра поважаю за його незмінну українську мову в усьому. Це добре. Також він сильно йде до цілі, але не мудро. Його ідеї досить слушні, але не розкриті повністю, тому не будуть реалізовані. Тут, як кажуть, "жадность фраера сгубила". Він хоче грошей, а грошеі просто так ніхто не роздає..

Поважаю Вас як вояка України.
На жаль, мене не взяли бо (за боротьбу проти корупції) позбавлений громадянства, маю сильну алергію на сигаретний дим, на мою військову спеціальність (РЛС) нема вакансій і мені вже за 50.. (
0

Зацініть початок.
Ставлю пану Дмитру "+" і підтримую першим коментом:
Юрій Бородатий 21:20
Творення зла є дурістю. Дурість, це брак знань.
Які конкретні знання Ви намагатесь нам всім повідомити?
У відповідь ловлю:
Дмитро Клець 21:48
Вам, пане Юрку, ніяких.
Із тієї простої причини, що ви особисто дуже вороже ставитеся до всякої укрновизни.
А от якби я був "Клецьман", то ви давно все моє вже визубрили б.
Зрештою, чи ви себе не знаєте?!
То ж не поширюйте власне самодурство на всіх інших - ви тут унікум добрячий.

-нормал? )
0

Пане Юрку, словниковий запас у вас справді великий. Аби ще зв'язок між цими словами наладити логічний.
Скажіть, чого ви жодного разу не запропонували щось конкретне, щоб хоч частині активістів Політіко пробратися на обговорення суспільних проблем основними телеканалами?
Чого боїтеся формувати громадську думку в потрібному напрямку?
0

http://politiko.ua/blogpost133254
0

Якщо через Фб, то
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1580478282272329&id=100009305181308
0

Пане Юрію, я вас не запитую з чим нам кудись іти, а про те, чому ви на провідні телеканали не хочете йти принципово?
0

ЗМІ поширюють омани.
Значить нам не по дорозі..
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі