Блоги → Перегляд

Відкритий лист керівникові МОНу

П'ятниця, 20:23, 24.06.16

Рейтинг
1 1
Переглядів
1709

0
0

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ КЕРІВНИКОВІ МОНу

Пані Гриневич, звертаюся до вас вже вкотре, але на даній вашій посаді – вперше. Тож коротко нагадаю.

Я 1950 р.н., ще у Червоному корпусі  ун-ту закінчив біофак.

Спеціалізувався у нейрофізіології. Та ще й самотужки, по київських б-ках, започаткував дослідження напрямку "Мозкове забезпечення біосоціального статусу людини". Тож з тих часів і продовжую науково вивчати суспільство і людину. А згодом до цього приєдналася ще й сестра, зараз к.е.н., доцент, теж випускниця КДУ, економічного ф-ту.

І за ці десятиліття послідовної та безперервної праці нам вдалося одержати багато наукової новизни  світового рівня. І все це викладене на папері та в електронних носіях. Правда, основна  і найскладніша наша робота все ще не надрукована. Формально - через брак коштів. А насправді – по собі ж знаєте заздрісне і вороже ставлення українців до одноплемінників-новаторів.

Тоді ми почали пропагувати цей текст у наукових, науково-популярних і постановочних статтях по різних виданнях – наукові та фахові  журнали, збірники конференцій, ЗМІ тощо. Так що зараз набралося більше 200 публікацій різної складності, спеціально адаптованих до антиринкового мислення пострадянського населення.

У них ми доступно для вдумливих і зацікавлених людей описали суспільні та світоглядні причини всіх індивідуальних і колективних проблем, негараздів та антагоністичних конфліктів, по корупцію, тероризм та війни включно. А потім, на основі цього пояснення ми ж запропонували і загальну стратегію взаємовигідного замирення і нормалізації.

Більше того, ми уточнили суть наукового підходу як такого і застосували його для доказового пояснення суспільства і його розвитку. Також на цій основі ми логічно завершили науку політекономію, доповнивши поняття ефективності суспільного виробництва (ЕСВ)  ще й його діалектично невід'ємним антиподом – поняттям ефективності суспільного споживання (ЕСС).

Одержане доказове пояснення суспільства як цілого  неминуче привело нас і до формування концепції хатоцентризму, як гарантованого гармонійного прогресу для всіх і всяких жителів нашого світу.

Зрештою, науковий підхід до суспільної та людської проблематики дав нам змогу одержати велику кількість як наукових, так і прикладних результатів.

Проте, на жаль, низка шкідливих етнічних рис українців у поєднанні із їхнім радянським, антиринковим мисленням привели до принципового несприйняття практично всім населенням вітчизняної науково-технічної новизни. Хоч при цьому практично  всі розуміють, що якраз інновація вітчизняних розробок забезпечує основний приріст добробуту у країнах передових.

Але ні!  Всі так звані свідомі українці цілеспрямовано і постійно жертвують власним добробутом і навіть життям – аби тільки одноплеміннику-новаторові було якнайгірше із його новизною.

І це основна та непереборна перепона на шляху буквально всякої нашої новизни.

І ще гірше – саме від свідомої меншовартості та внутріетнічної неприязні українці буквально нав’язали всьому світові розуміння самих себе виключно як заздрісних та продажних наймитів, жебраків і махінаторів, поспіль дурнів та невдах.

Тому й до української новизни ставлення у світі зазвичай упереджене. Тому й так важко нам пропонувати світові навіть таку новизну, від якої вони самі ще принципово далекі.

Зокрема, наші роботи  пояснюють і всі їхні проблеми, і вказують єдиний та достатній спосіб їхнього вирішення.

Однак, повторюємо, самі ж українці свідомо оббріхують та дискредитують все найкраще вітчизняне.

Такий ось промовистий приклад. В СРСР було дуже багато науково-популярної л-ри і про новизну вітчизняну. Але в Україні незалежній ця л-ра відсутня як жанр. А все тому, що українцям немило ні письмово хвалити і прославляти одноплемінників за їхні суспільнокорисні досягнення, ні навіть про це читати.

На цьому тлі особливо підло виглядають всілякі брехливі пошуки юних талантів та їхні конкурси. Бо насправді всі ці таланти або змушені мерщій тікати у країни нормальні, або ж гарантовано пропадуть у нас зі своїми досягненнями разом.

Зрештою, п. Гриневич, вашої освіти цілком достатньо, щоб розуміти постійний і безперервний занепад України і українства. Всі ці 25 років останньої незалежності, більше одного людського покоління. І за цей час наші недолугі зверхники цілеспрямовано вкоротили віку 10 мільйонам підданих, переважно етнічним українцям.

І ще ви, п. Гриневич, мали б пам’ятати таке поширене поняття, як системна помилка. Стосовно суспільства воно звучить приблизно так: якщо у суспільстві при постійних кадрових змінах у керівництві і виключно з внутрішніх причин постійно відтворюються одні й ті ж проблеми та недоліки, то це однозначно свідчить про хибність розуміння правлячими елітами власного суспільства та життя в ньому.

Тож і вихід з цього єдиний – шукати пояснення доказово краще.

Однак ні! Ви, правлячі дармоїди, паразити і кровопивці, постійно та свідомо робите ще гірше. Ви дружно й радісно (а насправді – тупо й нахабно!) відкидаєте навіть вже готове таке доказове пояснення?!

І параноїдально, по-більшовицьки, продовжуєте нав’язувати суспільству тільки власні заскоки та маразми. Навіть без найменшого їхнього обґрунтування. І до останнього українця.

Тому я просто змушений писати подібні листи. При цьому я розумію, що ви, носії конкретно-емоційного (вродженого,  тваринного) мислення судите і про всіх інших виключно по собі. А тому й не допускаєте наявності у них справжнього патріотизму чи хоч совісті.

Тому я про це й не кажу, а висловлюся зрозумілим вам чином.

Я просто боюся за власну шкуру. Бо під вашим професійно безграмотним керівництвом я боюся,  за себе і рідних, що ми не переживемо наступної зими. Навіть за умови глобального потепління.

Звісно ж, п. Гриневич, я не спихаю всієї вини тільки на вас – ваші колеги у верхах за руйнівним впливом на суспільство є й гірші.

Хоч я багато разів звертався і до них. Та вони світоглядно ще безграмотніші від вас. А ви хоч здогадуєтеся про існування слів, довших від трьох букв.

А решта наших можновладців навіть відверто тішаться тим, що для свавільного маніпулювання тваринним існуванням десятків мільйонів затурканих українців їм не треба нічого іншого, крам сумнозвісної політичної волі. Тобто, насправді нахабства, брехні й махінацій.

Я навмисне пишу цього листа окремо від сестри. Бо вона, як викладач, привчена нашими правителями спілкуватися із начальством виключно у благальній формі. Однак від цього лише гіршає – візьміть хоч безглуздо хронічні й масові плазування наших науковців під владними  порогами.

Справа в тому, що я вже давно і свідомо замінив одвічну українську меншовартість на людську і етнічну гідність. І таким чином став українцем без меншовартості. Бо за результатами своєї праці я не гірший ні від кого ні в Україні, ні у світі. Хоч якраз за це маю додаткову кількість неприязні від щирих одноплемінників.

Тож я пропоную нечувану для радянських людей річ: взаємовигідну співпрацю рядового громадянина і найвищих можновладців. Як наших, так і (страшно навіть подумати) закордонних.

А саме: протягом кількох годин доброзичливого спілкування (у цей час  я вас справді поважатиму – інакше навчання просто не можливе) я всім вам, по найбуйніших борців за народ включно, дам загальне поняття про властивості суспільства і людини, та про причини проблем і конфліктів. А потім вкажу, як все це гарантовано вирішити і нормалізувати. Саме гарантовано, бо взаємовигідно.  А ви потім нами успішно керуватимете. Та ще й вигідно продаватимете укрновизну всьому світові.

Зрештою, наші можновладці й зараз мають різних персональних радників і консультантів. Проте самі ж підбирають їх не для того, щоб у них повчитися чогось нового і корисного в роботі. А виключно для того, щоб вони до них підлизувалися та всіляко прославляли їхнє керівне самодурство.

А я всіх вас швидко і надійно навчу всьому необхідному. Причому, на позитивному емоційному тлі.

А щоб у всіх вас було реальне бажання вчитися, що зараз взагалі нечуване, то я пропоную почати широке обговорення концепції Закону "Про пряму залежність прибутків держуправлінців від добробуту населення на підпорядкованих їм територіях".

Зрештою, детальніше про це читайте тут: http://politiko.ua/blogpost133576

А коли вас і справді щось у цьому листі зацікавить, то звертайтеся у зручний час.

Мій Скайп: dmytro_kl1  і  моб.т.: 096 233 67 23.

І ще, п. Гриневич. Ви теж підібрали собі слуг і наймитів за моральною подобою своєю. Тож вони просто автоматично захочуть цього листа викинути у спам.

Проте зауважу, що я його хочу максимально поширити. Тож щоб не сталося так, що багато хто його прочитає, крім вас. А це може привести до  певної незручності.

 

Клець Дмитро Васильович, фахівець із суспільних та світоглядних проблем.

 

 

 

 

Коментарі

низка шкідливих етнічних рис українців у поєднанні із їхнім радянським, антиринковим мисленням
________________
ну прямо новый Адольф Гитлер-Клець
со своей расовой теорией
фахівець із суспільних та світоглядних проблем.
________________
читай мудозвон:
«в христианстве самопознание есть открытие в себе Божественного начала, а саморазвитие — путь постижения Бога через веру и приобщение к таинствам церкви», это и есть путь к Богу.
В психологии и педагогике гуманистического направления утверждается, что только с помощью самоактуализации человек может реализовать себя, обрести смысл своего существования, стать тем, кем он способен стать, «а не тем, кем ему навязывают быть окружающие», т.е человек сам себе "бог" .
__________________
"Тут диалектика очень простая: или Бог есть, и тогда ты Его верный сын и раб; или Бога нет, тогда ты сам - бог, но тогда ты должен сесть на место Божие и воздавать себе божеские почести." (А.Ф.Лосев. Из "Дополнений к диалектике мифа")
-1

Пане каналізаційний онаніме, пробуй вчитися потихесеньку думати самотужки.
Бо ти зараз дожився цитатами відомих людей до того, що став не вартий навіть їхньої крайньої плоті.
Подивися на себе - ти свідомо вбачаєш сенс свого життя у заздрісному обпльовуванні інших.
То хіба це мета суспільнокорисна?
Пане Дмитре, скільки оман Ви спростували (якщо спростували) у своїх текстах?
Старе тримається на оманах - Ви їх ліквідовуєте, чи як завжди?
-2

Чесно кажучи, я про це навіть не думав.
Так що ніякої конкретної відповіді якраз на це питання не маю.
0

http://glavred.info/politika/liliya-grinevich-golovne-zavdannya-kerivnictva-minosviti-zarobitok-na-koshtah-osviti-246451.html

Може сгодиться.

Я б рекомендував вивести з текста слова найбильш вживани в тексти. Цикава сттистика виходить...
Другим заходом, слид подилити звернення, предм звернення та частину конструктивизму пропозиций...
Теж цикаве спиввидношення...
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі