Понеділок, 14:18, 06.03.17

Рейтинг
2 0
Переглядів
2286

0
0

mqdefault.jpg Дональд Трамп

Жодного дня без скандалу - так перетікає у свій другий місяць президентство Дональда Трампа, великого переговірника, що намагається керувати Америкою за допомогою "Твіттера". В даному випадку мова йде про раптову відмову президента від призначення Елліотта Абрамса першим заступником держсекретаря, пише Деловая Столица.

Справа в тому, що попередньо кандидатура 68-річного Абрамса була (наскільки відомо) узгоджена всіма угрупованнями нині правлячої еліти - партією, оточенням президента, діловими колами. Щоправда, важко сказати, як до фігури Абрамса поставився "ленініст" Стівен Беннон, який мріяв, принаймні раніше, розтрощити американську державу. Однак, схоже, невелике угруповання "альтер-правих", яке не має коріння в Республіканській партії, все ж намагається впливати на процес прийняття рішень президентом. І здається - якщо відмовитися від офіційного трактування несподіваного рішення Трампа, - він образився на те, що в ході виборчої кампанії Абрамс висловлювався про нього і Клінтон як про невідповідних кандидатів.

Перш за все, безсумнівно, що кандидатуру Елліотта Абрамса підбирали таким чином, щоб умилостивити цих ідеологічних прибульців. Так, Абрамс не працював великим відомчим функціонером при Буші-молодшому, адже Трамп відверто негативно налаштований по відношенню до попереднього республіканського президента. Разом з тим при Рейгані (під чий зразок Трампа намагаються підшліфувати найбільш адекватні радники) Абрамс відпрацював фактично від дзвінка до дзвінка, послідовно обіймаючи посади ДАЛІ ЧИТАЙТЕ ТУТ

Коментарі

Можна до вср... лобіювати чи НЕ ЛОБІЮВАТИ (за чи проти) Трампа: марсіянцям, юпітеріанцям, лунатикам тощо, але ще чотири роки все це - по барабану. Хіба що він сам спровокує імпічмент, але до цього - гей-гей... Трамп може спати спокійно.

Коли ж він передасть куті меду, в Америці достатньо добре напрацьованих засобів впливу. Аж до пострілялок...
0

ну зараз на повному серьйозі шукають лише приводу для імпічменту )
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі