Блоги → Перегляд

Юлія Тимошенко в стилі "Гітлера" з'явилася у Вікіпедії

Вівторок, 00:52, 14.08.18

Рейтинг
0 0
Переглядів
1293

0
0
У цій статті згадуються

Фото Тимошенко в стилі «Гітлера» з'явилося в українській Вікіпедії, - передаюєPRпортал

13205509_ak.jpeg?itok=f24N5WpR

Стаття про «новий порядок» Третього Рейху, який був ініційований націонал-соціалістами на захоплених територіях проілюстрована фотографією політика Юлії Тимошенко, політична програма якої зараз набирає обертів.

"Новий порядок — політичний режим, який Третій Рейх хотів встановити на окупованих територіях. Встановлення Нового порядку почалося задовго до початку Другої світової війни, але було публічно проголошено А. Гітлером в 1941.

 

13204501_ak_large.jpeg

 

Окрім всього, Новий порядок передбачав створення пангерманської держави, яка базувалася на націонал-соціалістичній ідеології, що забезпечило б панування арійської раси, масивну територіальну експансію у Східній Європі, а також проведення плану "Ост", - йдеться у статті інтернет-енциклопедії, де з'явилося провокативне фото.   Як повідомляв PRпортал політтехнолог Володимир Горковенко та журналіст Роман Шрайк опублікували фото на якому тінь від ліхтаря впала на зображення Юлії Тимошенко так, що утворила вуса як у Гітлера... 

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі