Блоги → Перегляд

Импотенция постмайданного государства

Вівторок, 02:17, 26.02.19

Матиос рассказал про провал тайной операции против Беркута ПОЛІТИКА Матіос розповів про провал таємної операції із затримання "беркутівців"

Вчора 25 лютого о 19:40•UNN Ще в серпні 2014 року Генеральна прокуратура планувала таємну операцію по затриманню 18 "беркутівців", причетних до злочинів на Майдані, однак вона провалилась. Про це заявив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос в ефірі телеканалу ZIK, передає УНН.

 

"В десятих числах серпня 2014 року, завдяки спланованій за великим режимом таємності операції, з легендуванням, що для проведення параду військ у серпні 2014 року, для забезпечення безпеки охоронюваних осіб і так далі, певні частини Нацгвардії, "Беркуту", а також "Альфи" повинні були відбути на полігон "Десна" в Чернігівській області, де мало відбутися одномоментне затримання 18 співробітників "Беркуту", крім інших 150, які були туди залучені для унеможливлення бунту", - зазначив Матіос. За його словами, такі заходи необхідні були для унеможливлення бунту спецпризначенців.

Про цю інформацію знали лише 15 осіб, 5 з яких мали управлінські функції й мали списки осіб, яких планували затримати. Втім буквально за день до операції всі 18 "беркутівців" залишили межі України різними шляхами.

Причому в кожному зі списків була допущена 1 помилка. "І один зі списків спрацював", - наголосив прокурор. Після цього було відкрито кримінальне провадження, в ході якого допитували всіх причетних, втім наразі справа щодо розслідування злочинів на Майдані застрягла на місці з вини прокурора Сергія Горбатюка.

 

"Справи продаються", - прокоментував відсутність результатів у розслідуванні справи щодо злочинів на Майдані. Нагадаємо, у межах криміжнальних проваджень щодо вбивств 48 активістів, замахів на вбивства 80 активістів повідомлено 25 підозр екс-беркутівцям. Раніше повідомлялося, що з 22 екс-бійців “Беркуту” у розшуку перебуває 18 осіб, адже інші — під вартою. Начальник департаменту захисту національної діяльності СБУ А.Дублік доповів, що деякі з колишніх бійців “Беркуту” перебувають на території Білорусі та Польщі. Інтерпол відмовив Україні у оголошенні бійців “Беркуту” у міжнародний розшук. Також за даними ГПУ, сім “беркутівців” переховуються на території “ДНР” і “ЛНР”.

--- https://www.ukr.net/#homeDetails/politika/69683346/ ---

Как говорил мой профессор Телешун "По три х..я во лбу - и ни один не стоит!"

Потому надо реформировать Генпрокуратуру и уволить Матиоса!  И всех причастных посадить. Пусть подаст в оставку как тот кто провалил главное дело Майдана. Небесная Сотня не забыта. Никто не забыт, ничто не забыто.

Коментарі

В Україні слід все робити з нуля - так позбуваються колоніального минулого.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі