Блоги → Перегляд

Респект Артуру Герасимову!

Вівторок, 02:35, 26.02.19
У цій статті згадуються

У «БПП» поставили ультиматум Авакову Вчора 25 лютого о 22:38•Главком Голова фракції Партії «Блок Петра Порошенка»

Артур Герасимов, після засідання фракції, озвучив рішення фракції про звернення до міністра МВС Арсена Авакова спростувати або підтвердити фактами та доказами звинувачення на адресу БПП у підкупі виборців. Про це повідомлє прес-служба партії.

«Днями було оприлюднено ряд заяв Міністра МВС відносно того, що нібито представники нашої фракції причетні до купівлі голосів… Але, на відміну від партії «Батьківщина» , керівником якої є Юлія Тимошенко, і де дійсно знайдені факти таких дій, починаючи від оплати готівкою, закінчуючи розписками, а також відношенням до пірамід партії громадян Росії зі штабів Жириновського і Путіна, щодо нашої команди жодного доказу надано не було. Тому наша фракція, після обговорення, прийняла рішення: вимагаємо або термінового спростування, або негайної публікації та підтвердження доказів, які є в наявності на ці звинувачення»,- наголосив політик.

«Доки не будуть спростовані ці політично заангажовані заяви або не будуть надані докази, наша фракція завтра не буде голосувати за жодне питання, окрім всіх законопроектів, які стосуються сфери національної безпеки і оборони»,- підкреслив народний депутат.

«Ми відкриті в своїй позиції, ми чітко показуємо, що не може бути такого, що політичні фігури Кабінету міністрів безпідставно звинувачують нашу політичну силу», – наголосив Герасимов.

Голова фракції підкреслив, що відбувається ситуація, коли арбітром виборів стає міністерство внутрішніх справ.

«Але в Конституції України і законодавстві Україні чітко написано, що арбітром будь-яких виборів є Центральна виборча комісія… Маємо усі про це пам’ятати і не перебільшувати свої повноваження», – зауважив народний депутат.

 

---

www.ukr.net/#homeDetails/politika/69685443/

Респект за те що він і партія не бояться чинити спротив Авакову і захищають своїх агітаторів і со-партійців.

Коментарі

Вибори в Україні, що рік - то брудніші стають..
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі