Блоги → Перегляд

Зе команда у всій красі

Середа, 16:19, 01.04.20

Рейтинг
0 0
Переглядів
3659

0
0
Zvernennia RE: Прохання і пропозиція. 2 листа Приховати blank.gif
Zvernennia <zvorot_zv@me.gov.ua>
'Дмитро Клець' <dmytro_kl@ukr.net>
RE: Прохання і пропозиція.
1 квітня 2020, 14:43:31
23К

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України отримало Ваш електронний лист та повідомляє.

 

 

Статтею 5 Закону України «Про звернення громадян», зокрема у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним.

У  Вашому листі не зазначено  Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України відсутнє, як орган якому адресований лист, Ваше місце проживання, електронна поштова адреса, на яку може бути надіслано відповідь.

  У разі надходження звернення, оформленого відповідно до зазначеного Закону,  Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України розгляне його в установленому порядку.

 

 

 

 

З повагою

Відділ доступу до публічної інформації та розгляду звернень громадян

 

 

 

 

 

 

From: Дмитро Клець <dmytro_kl@ukr.net>
Sent: Wednesday, April 1, 2020 2:29 PM
To: zvernennya@me.gov.ua
Subject: Прохання і пропозиція.

 

Доброго дня, панове.

Я 1950 р.н., ще в Червоному корпусі ун-ту ім.Шевченка  закінчив біофак за спеціалізацією "Нейрофізіологія".  З тих років вивчаю закономірності формування людського світогляду та практичні наслідки його реалізації. А вже на основі цього пояснення ми із сестрою (вона к.е.н., доцент) розробили шляхи й методи взаємовигідної нормалізації. Маємо більше 200 публікацій різної складності та спрямування. Основну частину з них для зручності читачів ми ще й додатково розмістили у блозі Клеця Дмитра тут: https://politiko.ua/blog-126384

Крім цього, я розробив низку методик для практичного застосування цієї новизни. Але в основному теоретично, бо комерційної практики не веду.

Але зараз я сиджу в хаті, то хочу посильно посприяти вашим прцівникам у їхній і без того дуже нервовій роботі.

В даному листі я пропоную вашим працівникам СВІТОГЛЯДНУ ПІДТРИМКУ. Конфіденційно, анонімно та безоплатно, в інтервалі з 9.оо до 23.оо. За допомогою Скайпу dmytro_kl1.  Моб.т.:  096 233 67 23.

З повагою - Дмитро Клець.

 

Примітка. Написав я цього листа -  і дуже швидко відповіли. Оле кому яка користь із такого спілкування влади з населенням?!

В чому тут мудріст ь?!

А може хто з вас виправити цього листа за їхніми вимогами  і надіслати?

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі