Блоги → Перегляд

Карантинний психоз

Неділя, 20:04, 24.05.20

Рейтинг
0 0
Переглядів
3139

0
0

 

КАРАНТИННИЙ ПСИХОЗ

Вітаю, панове.

На жаль, нинішня пандемія і не думає затихати, а сам цей коронавірус виявився ще нетиповішим від попередніх. Чи, радше, організм сучасної людини внаслідок цивілізаційної турботи про ближнього (пора вводити цей термін) багато в чому біологічно розслабився та втратив векторні орієнтири. Внаслідок цього ми, люди, все більше й більше у своєму розвитку відстаємо від еволюції біологічної. В тому числі відстаємо від живої природи і в розвитку механізмів імунітету. Тож група коронавірусів стала чи не останнім дзвіночком  в даному напрямку.  І в підсумку – все актуальнішою стає потреба для всього людства радикально переосмислити свої ресурси та пріоритети у світлі стрімко наростаючої вже всепланетної кризи.

І тут вже давно пора довести до особистого і персонального відома чинних національних та правлячих еліт реальне становище людства та вкрай згубну їхню стратегію і тактику по управлінню своїми в більшості тупими та продажними підданими, тобто, нами з вами.

Хоч, з іншого боку, вже досить давно тисячі організацій та мільйони їхніх учасників все гостріше протестують проти вад тих чи інших напрямків розвитку людства. Проте ці протести, за всієї своєї масовості, є доказово беззмістовними та безадресними. Зрештою, як і всякі масові дії, спричинені конкретно-емоційним мисленням їхніх носіїв, тобто, всіх цих різношерстих носіїв та активістів.

Разом з тим, триває масове і свідоме ігнорування вже  давненько наявного наукового пояснення причин всіх суспільних проблем та шляхів їхнього взаємовигідного та швидкого вирішення. Бо воно створене укрдослідниками та ще й укрмовою. Але одвічна, тисячоліттями(!!!) усвідомлена укрменшовартість та продажність самих укрів гарантовано блокує практично всю і всяку укрновизну, створену частиною населення із вродженим здібностями до новизни.

Тому навіть зараз, коли десятки мільйонів(!) укрів свідомо та успішно виздихують і розбігаються  по світах від  «турботи» одноплемінників, жоден з них і не здумає про укрновизну.  Хоч, повторюю, прискорено здихають не лише вони самі, потомственні меншовартісні запроданці, але і їхні нащадки, їхнє, здавалося б, найдорожче – діти та внуки. Проте ця сумнозвісна  «слава предків» намертво застрягла у їхньому тваринному світобаченні – покладаймося, мовляв,  тільки на  «богоугодну націю». Бо якраз вона є насправді найдорожчою для укрів понад усе.

Однак, як бачимо, річниця тотального плазування укрів перед «богоугодними» однозначно показала всю хибність свідомої відмови від життя розумом власним. А тут ще й цей коронавірус наспів. Мовляв, сама природа спонукає укрів думати самим.

Однак, ні!  Категорррично і тверррдо!

Все ж, шановні, сподіваюся, що хоч частина відвідувачів даного сайту схильна відрізнятися від самозакоханої більшості у бік кращий. Та ще й карантин хоч декого і хоч трішечки починає схиляти до роздумів. То до таких і звертаюся.

Панове, ви й самі помічаєте, що цей карантин приводить до масової зміни поведінки населення. І, на жаль,  у вочевидь гірший бік. Хоч насправді в умовах, коли чинна влада добросовісно робить все, що тямить, для полегшення ситуації. І справді з найкращими намірами. От тільки ці її найкращі наміри базуються виключно на тупій та нахабній безграмотності. А тому і прискорено ведуть нас до пекла, традиційно.

Тому буйніші та дурнуватіші укри вкотре навіть починають влаштовувати чергові дикі збіговиська та призначення чергових ворогів народу і зрадників в асортименті. Хоч навіть за всієї своєї безграмотності ці протестуючі колись вчили(!?), що безадресні та беззмістовні припадки не допомагають. Це вже дуже вдосталь перевірили та довели більшовики. Проте сьогоднішня протестуюча погань і на це не зважає – так вже спрагли до крові ближнього власноруч.

Все ж якраз карантин і рятує чинну владу від масових протестів. Тому я й пропоную вам скористатися моментом, коли більшість цих протестуючих придурків з різних причин все ще сидять по хатах. Тим більше, що цей карантинний психоз найяскравіше проявляється саме в родинах цих носіїв персональної тупості та агресивності. От я і пропоную вам почати надавати світоглядну індивідуально-сімейну підтримку якраз потенційно найбуйнішим.

Звісно ж, робитимете це після того, коли таку підтримку спочатку надам вам я.

Зрозуміло, що це буде без грошей. У всякому разі – на час карантину. І традиційно анонімно та конфіденційно. Укр- чи росмовами.

Тож бажаючі звертайтеся до мене спочатку за тел. 096 233 67 23. І тоді домовимося про час співбесіди через Скайп dmytro_kl1  Десь в інтервалі з 10оо до 22оо.

І, панове, не ображайтеся, що я і вас вважаю вартими такої допомоги.

Справа в тому, що вас вчили думати й діяти антиринковими методами і в умовах суспільства антиринкового. Причому, на основі утвердження правоти власної та керування людиною позаекономічним примусом. Тож така стратегія і практика так і полишала вас в руслі звичного для всіх нас  мислення радянського і тотальної совковості.

То я в процесі спілкування індивідуального все це вам коротко, але концептуально поясню. А ви потім вже зможете потихеньку вправляти мізки нашим одноплемінникам буйнішим. То може хоч таким шляхом частину укрів навернемо до розуму власного.

Отже, з повагою – Дмитро Клець, українець без меншовартості.

24 травня 2020 року.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі