Блоги → Перегляд

Вітаю ворогів укновизни з черговою перемогою!

П'ятниця, 23:33, 07.08.20

Рейтинг
0 12
Переглядів
2892

0
0

Сьогодні перша дружина співака Віктора Павліка повідомила про смерть їхнього сина Павліка-молодшого, https://politiko.ua/blogpost155364  

Хлопець помер у 24 роки після 2-х років лікування хіміотерапією від раку. А перед цим він вивчився на офіцера і мав намір захищати ваші шкури від ворога. Я багато разів пробував зв'язатися з його батьками і навіть просив вас 22.06.20 року мені в цьому допомогти. Бо маю конкретну методику, яка допомогла б гарантовано та ще й безплатно. Але слабенько знаюся в компах. Однак ви під проводом одного недолюдка свідомо це моє прохання замовчали і заблокували. Чим вкотре довели, що вас цікавить тільки винищення українців.

Що ж, панове заздрісники, маєте всі підстави втішатися своєю чистою перемогою над ближнім. От тільки жоден з вас не має жодної гарантії, що подібне лихо не торкнеться когось із вас. Але тоді вже вам буде не до радощів та  смакування горя одноплемінників.

Коментарі

Дурень ти, Дмитрику! Дурень і хронічний брехунець!

Я, як людина, яка поховала у своєму житті із півтора десятка друзів та родичів, померлих від раку, якому судилося у різні роки багатоденно, безпорадно, але марно, просидіти біля ліжок близьких у різних ракових лікарнях, твердо переконаний, що рак - хвороба невиліковна.

Єдиний таки виліковний виліковний різновид цієї пошесті - рак молочної залози - що у жінок, що у чоловіків. Хоча і тут - як поталанить: у тому щасливому разі, коли хвороба помічена на самісінькому початку.

І до чого тут твоя горезвісна "Укрновизна"? Зайвий привід попіаритися???
+9

Дмитрику, заздрити тобі - себе не поважати. Бо твоя срана "новизна" побудована на принципах Т. Д. Лисенка.

Хочеш слави, то побудуй на дворі кінний пам'ятник собі, коханому, у натуральному масштабі із кізяків, милуйся досхочу та лови кайф.
vova stasyuk 23:10
+2
Пане Дмитре! Як вам не соромно! Померла людина, а ви і тут ліпите свою ср.ну новизну. Якщо ваша методика така геніальна, то чого ж ви не врятували, ще ні одну людину від раку? А тільки п.здите про її геніальність! Бо якби ви когось таки врятували від раку, ми б про вас уже давно б знали! Проте ви всіх звинувачуєте у тому, що ніхто вам не допоміг зконтактуватися з Віктором Павліком, коли ви самі це могли зробити і вам ніхто не перешкоджав це зробити! І ЩЕ РАЗ СПИТАЮ ДО ЧОГО ТУТ ВАША УКРНОВИЗНА І ЧИМ ВОНА МОЖЕ ДОПОМОГТИ ХВОРИМ НА РАК??? ДАЙТЕ ВІДПОВІДЬ! БО СУДЯЧИ ПО ВАШОМУ ЗАГАЛОВКУ СТАТТІ, НІБИТО ВОНА ПРИЧЕТНА ДО БОРОТЬБИ З РАКОМ.

P.S.

Хоча ваша укрновизна (НЕ ОПУБЛІКОВАНА І ПРИХОВАНА) це як земля на закинотому полі, але в яку змушує повірити шарлатан, який представляється представником липової фірми-забудовника, та який активно обіцяє, що через 2 роки на цьому полі буде котедж, в якому ви будете жити, але після того як вкладетеся в будівництво, а точніше в карман цього пройдисвіта! Так само і ви, хочете продати свою новизну, яка не опублікована, і ніяк не можна її прочитати, проте ви активно змушуєте всіх вірити, що вона таки є! Пане Дмитре! Ви напевно таки, ще той сіоніст!!!
vova stasyuk 12:04
+1
Пане Дмитре! Ви з повна розуму? Померла людина від раку, яка при житті не підозрювала про вашу ср.ну укрновизну, але її смерть ви подаєте, як поразку новаторів. Ви точно при здоровій свідомості??? Ви кажете, що ваша не опублікована, не захищена, не доведена, і прихована укрновизна має врятувати всіх від економічних проблем до захворювання раку, то чому вона досі в статусі "міфу" або "байки" імені Дмитра Клеця?

Добре! Якщо ви маєте "стовідсоткову" методику, яка має врятувати від раку, то чого ви ДОСІ НІКОГО НЕ ВРЯТУВАЛИ І НЕ РЯТУЄТЕ??? БІЛЬШЕ НЕМА ХВОРИХ НА РАК??? ЧОМУ НЕ ОПРИЛЮДНЮЄТЕ СВОЄЇ МЕТОДИКИ І НЕ ПРОПОНУЄТЕ СВІТОВІЙ МЕДИЦИНІ, ЯК НОВИЙ СПОСІБ БОРОТЬБИ З РАКОМ???

P.S.
А відповідь проста, ви пане Дмитре самі нічого не знаєте і не можете запропонувати, а тільки всіх розводите своїм міфічним новаторством і методикою боротьби з раком! Бо якби ви це все мали, то вже б опублікували і оприлюднили (методику боротьби з раком) свої праці і справді допомагали людям, а не робили із себе тут святого!
-11

Дмитрику, заздрити тобі - себе не поважати. Бо твоя срана "новизна" побудована на принципах Т. Д. Лисенка.

Хочеш слави, то побудуй на дворі кінний пам'ятник собі, коханому, у натуральному масштабі із кізяків, милуйся досхочу та лови кайф.
vova stasyuk 12:26
+1
Пане Дмитре! Я розумію сенс інвестувати у науковців, які створюють нові винаходи, корисні моделі, які поліпшать життя іншим людям! А допомагати псевдо "теоретику-новатору", теорію якого взагалі у повному обсязі не можна прочитати, яка не опублікована, не захищена, ідеї якої повністю розкритиковані іншими науковцями (відео того вашого виступу перед науковцями, я скидав раніше), чесно не хочеться, ще й після того, як автор принижує та ображає всіх своїх читачів! Чесно! Такі новатори науці (будь-якій) не потрібні, бо по вашому принципу, кожен другий може написати дурну теорію, не підтверджену практично, і казати, що він новатор-науковець!
-1

Вова, а наші офіційні, придворні науковці так і роблять, як ти оце кажеш.
Можеш сам поцікавитися, за що їм дають звання і титули та яка з їхніх досліджень користь населенню.
Про науку я вже мовчу, бо це для радлюдей просто образа.
vova stasyuk 21:49
+1
Пане Дмитре! Я не про "придворних" науковців зазначав. Нині є так звані меценати, які вкладають у науковців, від винаходів яких справді буде користь і прибуток! Але їх дуже мало, тому більшість молодих українських науковців, після міжнародних виставок винаходів, запрошують в США, Канаду, Британію, Німеччину, Швецію. Але я розумію, коли фінансують приватні меценати у науковців, які справді створюють корисні винаходи і корисні моделі, а не в псевдо новаторів з їхньою "пустою" як золотий запас України - теорією!
-8

vova stasyuk 22:41
+1
Це ви ворог науки! Бо "пусту" теорію "толкаєте", як новизну! І то її ніде не можна прочитати в повному обсязі, вона не опублікована, не захищена, а її ідеї розкритиковані іншими науковцями перед якими ви її захищали (відео того вашого виступу раніше скидав). ТО ЯК ДАЛІ ПРО НЕЇ МОЖНА ГОВОРИТИ, ЯКЩО ЇЇ НА ЯВУ НЕМА, А ТІЛЬКИ НА СЛОВАХ Є? ПРО ЩО ДАЛІ ГОВОРИТИ???
вова, бачу, в тебе тут є кілька щирих однодумців. То, може, це у вас ще і не явне божевілля, а все ще вдосконалення мислення тваринного плюс більшовицьке самодурство.
Я ж тобі ДВІЧІ пропонував надати цей текст! Однак ти щоразу відверто від нього ВІДМОВЛЯВСЯ. Можеш це прочитати, тільки не видаляй. А зараз відверто звинувачуєш мене, що я цей текст ПРИХОВУЮ?!?!?!
Ну зовсім ні совісті, ні сорому!!!
Потім я тобі не раз вказуавав, що для його розуміння потрібно НАПЕРЕД ВНИКНУТИ в діамат, політекономію, теорію систем, причинність. Для початку хоч би це.
Але ти і слова ці вперше чуєш. Та все одно вважаєш, що я дурень і невдаха. Бо українець. Тільки маскуєш це своє фашистське переконання тим, що, мовляв, все те хибне, чого ти не розумієш.
Тож за таких твоїх вихідних позицій з тобою принципово неможливо спілкуватися, а лише тупо й покірно погоджуватися з тобою у всьому і вся. Що я й роблю.
Хоч є інший, ГАРАНТОВАНИЙ вихід з цього твого усвідомленого самодурства. Це платити тобі за результатаими твоєї праці для суспільства. Бо тільки тоді ти швидко станеш людиною ПОРЯДНОЮ.
Проте, на жаль, українці УСВІДОМЛЕНО і ЦІЛЕСПРЯМОВАНО створили у нас НАЙКРАЩІ УМОВИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ НАЙГІРШИХ. Тому ЛЮДИ ПРАЦІ просто змушені мовчки терпіти все самодурство ІСТОТ СПОЖИВАННЯ.
То і я тобі не перечу. Тільки не лізь зі своїми гидкими коментами у мої тексти.
Все ж бажаю тобі одужати ще у цьому житті.
vova stasyuk 14:40
+1
ПАНЕ ДМИТРЕ! А ЧОМУ ІНШІ ЛЮДИ НЕ МОЖУТЬ ПРОЧИТАТИ ВАШУ ТЕОРІЮ? ЧОМУ? ОПУБЛІКУЙТЕ ДЛЯ ВСІХ!

ПАНЕ ДМИТРЕ! ВАШЕ БАЧЕННЯ ЕКОНОМІКИ Є ХИБНИМ! БО БЕЗ РОЗУМІННЯ ПОНЯТТЯ РЕСУРСІВ, НІЯК НЕ МОЖНА ПОКРАЩИТИ ЕКОНОМІЧНЕ БЛАГОПОЛУЧЧЯ! І ЦЕ Я ВАМ КАЖУ ЯК УКРАЇНСЬКИЙ НІМЕЦЬ! ЯКЩО Я САМОДУР, ТО ВСІ ЛЮДИ НІМЕЦЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОСТІ, ВИХОДИТЬ ПО-ВАШОМУ ДИБІЛИ! ЯКІ НІЧОГО НЕ РОЗУМІЮТЬ В ЕКОНОМІЦІ. ДА! ПРОГРАТИ ДВІ СВІТОВІ ВІЙНИ, І ВСЕ ОДНО ВИЙТИ В ЛІДЕРИ ПО ЕКОНОМІЧНОМУ ДОБРОБУТУ, ТО ТАКЕ! ПАН КЛЕЦЬ КРАЩЕ ЗНАЄ, ЯК ЗРОБИТИ КРАЩЕ, АНІЖ ТІ "БОШИ".

ПАНЕ ДМИТРЕ! У МЕНЕ В РОДНІ БУЛИ ПРАДІДИ НІМЦІ, ЯКІ СЛУЖИЛИ У ЛАВАХ ВЕРМАХТУ І "СС", І ЧЕРЕЗ ПОХОДЖЕННЯ З ВОЛИНСЬКИХ НІМЦІВ, Я МАВ І МАЮ КЛЕЙМО НАЦИСТА І НЄМЧУРИ, АЛЕ ЗНАЄТЕ, Я НЕ ОБРАЖАЮСЯ НА ЦЕ, НЕ ОБРАЖАЮСЯ, ЩО МЕНІ ПРОЦЕС РЕПАТРІАЦІЇ ЗАТРИМУЮТЬ, ЧЕРЕЗ ТЕ ЩО БУЛИ РОДИЧІ В ЛАВАХ СС І ТИПУ ВОНИ ВЧИНЯЛИ ВІЙСЬКОВІ ЗЛОЧИНИ, КОЛИ МОВЧАТЬ ПРО ЗЛОЧИНИ З БОКУ США, БРИТАНІЇ ТА СРСР. Я ГОРДЖУСЯ СВОЇМ ПОХОДЖЕННЯМ, ТАК ЯК КОЖЕН ІНШИЙ СВОЇМ (УКРАЇНСЬКИМ, БАНДЕРІВСЬКИМ, ПОЛЬСЬКИМ, ЄВРЕЙСЬКИМ ТА ІНШИМ). АЛЕ ЦЕ НЕ ОЗНАЧАЄ ПАНЕ ДМИТРЕ, ЩО ПОСТІЙНО ПОТРІБНО ЗГАДУВАТИ ПРО МОЄ ПОХОДЖЕННЯ, І ВСЕ СПИХУВАТИ НА НЬОГО. ВИ В ЧЕРГОВИЙ РАЗ ПЕРЕВОДИТЕ ВСЕ НА НОВУ ТЕМУ ВІД ТЕМИ, ЯКА ВКАЗАНА В СТАТТІ. І ДО РЕЧІ ВИ НЕ ДАЛИ ВІДПОВІДІ НА ПЕРШІ ПИТАННЯ! ЧОМУ ВИ НЕ РЯТУЄТЕ СВОЄЮ МЕТОДИКОЮ ЛЮДЕЙ ВІД РАКУ, ВИ Ж ПИСАЛИ, ЩО МАЄТЕ СТОВІДСОТКОВИЙ МЕТОД ПО БОРОТЬБІ З РАКОМ? ЩО БІЛЬШЕ НЕ МАЄ ХВОРИХ НА РАК? ЧОМУ ЇХ НЕ РЯТУЄТЕ І НЕ ПРОПОНУЄТЕ СВІТОВІЙ МЕДИЦИНІ СВІЙ МЕТОД???
vova stasyuk 00:21
+1
Пане Дмитре! А вам пора уже в Ізраїль! Ви всіх звинувачуєте у сіонізмі, хоча самі ведете себе як сіоніст, тобто хочите "пусту теорію" продати за гроші!

Пане Дмитре! А як називається психічний стан, який у вас зараз? ВИ ЗАЯВЛЯЄТЕ, ЩО МАЄТЕ ДІЄВУ МЕТОДИКУ ПО БОРОТЬБІ З РАКОМ, КОЛИ ВСЯ СВІТОВА МЕДИЦИНА І ДОСІ НЕ МОЖЕ НІЯК ПОБОРОТИ РАК, А ВИ МОЖИТЕ! АЛЕ ТАК НІКОГО НЕ РЯТУЄТЕ І НЕ ПРОПОНУЄТЕ СВІТОВІЙ МЕДИЦИНІ СВОЮ МЕТОДИКУ! Я ВЖЕ СКІЛЬКИ РАЗ ЗАДАЮ ЦЕ ПИТАННЯ, А ВИ ПАНЕ ДМИТРЕ, ЯК ЗАВЖДИ ПЕРЕВОДИТЕ ТЕМУ І ТИПУ НЕ БАЧИТЕ ЦЕ ПИТАННЯ! НЕ МОЖИТЕ ДАТИ ВІДПОВІДЬ, І У ВАС НАСПРАВДІ НЕМАЄ ЦІЄЇ МЕТОДИКИ, ТО СКАЖІТЬ, ЩО ЗБРЕХАЛИ, І ВИ БРЕХЛО! БО ВАС ВСЕРЙОЗ КІЛЬКА ЛЮДЕЙ, ЩЕ СПРИЙМАЮТЬ І ПИШУТЬ КОМЕНТАРІ, А ТАК ІНШІ, УЖЕ НЕ ЗВЕРТАЮТЬ УВАГУ НА ВАС, БО У ВАС ВЖЕ ЗАШКАЛЮЮТЬ ОЗНАКИ ПАРАНОЇДНОЇ ШИЗОФРЕНІЇ. ЩЕ Й СВОЄЮ ЗАЯВОЮ ПРО МЕТОДИКУ БОРОТЬБИ З РАКОМ, ВИ ПІДІГРІЛИ ЦІ ПРИТАМАННІ ВАМ ОЗНАКИ!

І нарешті, побачуть вже ваші читачі, вашу славнозвісну новизну, а то люди втомилися просити у вас опублікувати її???
вова і вовоподібні, я ніде і ніколи не казав, що я когось від чогось ЛІКУВАТИМУ. Бо я НЕ ЛІКАР! А моє медучилище у вас не рахується.
Проте у процесі лікування всіх і всяких хвороб є багато місця для РІЗНИХ, немедичних видів допомоги. В тому числі і психологічної та світоглядної підтримки. Це якрах місце для моєї спеціальності із закономірностей роботи людського мозку. Я ж тут про це багато написав популярного, чому ж не читаєте?
І всі ви чули, що є така психологічна допомога.
І нею користуються дуже часто у країнах передових.
Але ніхто там не вимагає, щоб ці фахівці ставали на коліна перед всілякими придурками і детально розповідали їм про ЗМІСТ своїх методик, до яких вони йшли роками в навіть десятиліттями. Хоч би вже тому, що це зрозуміле тільки дуже вузьким фахівцям.
А ви тупо й нахабно вимагаєте від мене якраз цього.
Бо знаєте, що мені 71,5 років і я навіть за можливості не можу належно відповісти вам за ваші люті нападки, образи і наклепи.
Але ваша успішна дискредитація моєї спеціальності вам та вашим близьким жодним чином не допоможе у випадку якоїсь біди.
А нинішня медицина такої допомоги взагалі не розуміє.
Тому зловтішатися над укрноваторами ви будете тільки до пори. А потім гризтимете лікті.
vova stasyuk 00:27
-1
ПАНЕ ДМИТРО! А ЦЕ ЩО ТОДІ - "Я багато разів пробував зв'язатися з його батьками і навіть просив вас 22.06.20 року мені в цьому допомогти. Бо маю конкретну методику, яка допомогла б гарантовано та ще й безплатно".

ВИХОДЯЧИ З ЦИХ ВАШИХ СЛІВ У ВАС Є МЕТОДИКА ПО БОРОТЬБІ З РАКОМ, ЯКА СТОВІДСОТКОВО ВРЯТУЄ! ТО ЧОГО Ж ВИ НЕ РЯТУВАЛИ І НЕ РЯТУЄТЕ ХВОРИХ РАКОМ, І НЕ ПРОПОНУЄТЕ ЇЇ СВІТОВІЙ МЕДИЦИНІ??? БО ТАК ВАС БІЛЬШІСТЬ ЛЮДЕЙ БАЧИТЬ "ПУСТОМЕЛЕЮ", І ЗАЯВОЮ ПРО ЦЮ МЕТОДИКУ, ВИ ПІДТВЕРДИЛИ ЦЕ РЕНОМЕ!!! Чи ви такі готові довести протилежне?
vova stasyuk 11:00
+1
"Я багато разів пробував зв'язатися з його батьками і навіть просив вас 22.06.20 року мені в цьому допомогти. Бо маю конкретну методику, яка допомогла б гарантовано та ще й безплатно" - ПАНЕ ДМИТРЕ! ЦИМИ СЛОВАМИ ВИ ЗАЯВИЛИ, ЩО МАЄТЕ МЕТОДИКУ, ЯКА МАЄ ВСІХ РЯТУВАТИ ВІД РАКУ! ТО СКАЖІТЬ, ЧОГО ВИ ЩЕ НІКОГО НЕ ВРЯТУВАЛИ І НЕ РЯТУЄТЕ???

"Я ж прямо пишу, що ВСЯКЕ ЛІКУВАННЯ ВСЯКОЇ ХВОРОБИ ПОТРЕБУЄ ЩЕ Й ЧИМАЛО ПОЗАМЕДИЧНИХ ЗНАНЬ ТА ВМІНЬ" - то чого ви тоді брешете про свою методику, якщо вона не дієва і видумана???

Пане Дмитре! Після ваших заяв і слів, складається враження, що це вже вам потрібна допомога! БО ПІСЛЯ ТОГО, ЯК ВИ ПРИПИСАЛИ ДО СВОЄЇ СР.НОЇ НОВИЗНИ, СМЕРТЬ ЛЮДИНИ ВІД РАКУ, ЯКА ПРИ ЖИТТІ ПРО НЕЇ (ВАШУ СР.НУ НОВИЗНУ) НІКОЛИ НЕ ЗНАЛА, І ЦЕ ВИ ПОДАЛИ ЯК ЧЕРГОВУ ПОРАЗКУ НОВАТОРІВ, ТО ЦЕ ВЖЕ ПАНЕ ДМИТРЕ НЕ МАРАЗМ, А БЕЗУМСТВО!!!

ПІСЛЯ ТАКОЇ БОЖЕВІЛЬНОЇ ЗАЯВИ З ВАМИ УЖЕ НЕМА ПРО ЩО ДАЛІ ГОВОРИТИ! ВИ ВЖЕ НАПЕВНО ВТРАЧАЄТЕ ЗВ'ЯЗОК З РЕАЛЬНІСТЮ. І Я НЕ ЗДИВУЮСЯ, ЯКЩО ВИ ЧЕРЕЗ ТРИ ДНЯ ЗАЯВИТЕ, "ЩО ЕЙНШТЕЙН БУВ УКРНОВАТОРОМ". ВИ ВЖЕ МОЖЕТЕ, ЩО ХОЧ ЗАЯВИТИ, ЩО ПОВНІСТЮ СУПЕРЕЧИТЬ ЗДОРОВОМУ ГЛУЗДУ!

ВІДПОЧИНЬТЕ ПАНЕ ДМИТРЕ, ВІДПОЧИНЬТЕ!
vova stasyuk 22:36
+1
Пане Дмитре! Ви себе ведете себе, як наївна людина. Якби ця методика на яку ви посилаєтеся, була дієва, то її використовували і без участі лікарів. Якби вона справді була стовідстково, або хоча б на 70% ефективна, то її не забули б, а так вона і далі буде "прикладом зцілення". Знаєте і я можу сказати людині, на які потрібно їй поїхати джерельні води, щоб зцілитися від раку. Але це 50 на 50, бо дехто твердить, що типу вилікувався, типу від раку, а інші ні. Зцілювати від раку, без медицини може кожен другий шарлатан, взявши гроші наперед.

І не посилайте мене туди, куди можете раніше мене попасти!
-4

Ах ти брехлива і продажна сука!
Де, кому й коли я казав, щоб мені давали гроші, та ще й наперед?
vova stasyuk 22:31
+1
Пане Дмитре! Я не мав на увазі вас! І я не писав, що це саме ви! Я написав про шарлатанів в загальному!

Я бачу ви шукаєте вже всюди привід, аби поскандалити і зробити із себе жертву!
вова, сучукрпедагогіка настільки спотворила мислення радлюдей, що в письмовому спілкуванні більшість з вас неможливо відрізнити від божевільних. Особливо це проявляється у акцентуйованих особистостей.
У вас немає й зародків логіки діалектичної. Тому ти і всерйоз твердиш, що цієї моєї методики лікарі не використовують, бо вона ХИБНА. Але як її можуть використовувати медики, якщо вона ще НЕ ОПУБЛІКОВАНА? До того ж, ЦЕ НЕ МЕДИЦИНА, тому лікарі її і НЕ ЗРОЗУМІЮТЬ.
А ти навіть такого простого не розумієш. Проте якраз у цьому щосили пнешся утверджувати СВОЮ ПЕРСОНАЛЬНУ ПРАВОТУ. І наша неправова держава тобі за подібне ще й щедро платить.
Тому твої однодумці й щосили протидіють укрновизні та укрноваторам. Бо така підла діяльність у нас ще й офіційно зветься патріотичною. Проте самі укри якраз від вашої активності і вимирають. А слідом за ними і ви поздихаєте. І ніхто вас і не здумає рятувати.

Тобто, свідома і активна протидія укрновизні у нас фінінсово ВИГІДНА.
vova stasyuk 22:44
+1
Для чого мені ваша безтолкова новизна, якщо є німецька? Ви без розуміння поняття ресурсів або технічного прогресу, хочете зробити економічний добробут! Це пане Дмитре УТОПІЯ!!! БЕЗГЛУЗДЯ!!! БОЖЕВІЛЛЯ!!! Так само, як і ваша методика по боротьбі з раком, бо ви ще нікого не врятували, аале зато всім розказуєте, яка вона дієва! Про що далі з вами говорити???
-3

Вкотре тобі розжовую, вово, ти так старанно протидієш укрноваизні, бо у нас таке підле заняття поганим людям ВИГІДНЕ.
Однак твій чинний заскок медики не вилікують ні у нас, ні у ФРН. Тільки перевага твоєї історичної батьківщини в тому, що там умови твого, швидше всього - довічного поселення, набагато кращі, ніж в Україні. От тільки санітарами та доглядачами у тебе, арійця(!), будуть негри. Які тебе і вчитимуть поважати інших.
А щодо величезної наукової новизни - то це насамперед діамат і політекономія. Які ти чомусь тупо й нахабно теж щосили обкакуєш. Бо продався сіоністам. А на словах ніби такий супергерманіст?!
0

діамат і політекономія - це продукт сіоністів для тупих гоїв
0

Цілком і повністю погоджуюся, що діамат і політекономія - це дуже тупо для гоїв.
Але нічим не можу допомогти. Бо вас таких абсолютна більшість, а українців без меншовартості та ще й освічених - взагалі мізерія.
І ви свідомо та щосили прагнете ставати ще всебічно тупішими.
vova stasyuk 01:51
+1
Ну по-перше! В Німеччині назріває нац революція, яка дозволить нащадкам офіцерів СС, тобто "забутим синам" Deutschland повернутися на історичну Батьківщину! Бо це вже безтолкове, бездарне, безінтелектуальне, кримінальне, антисуспільне арабо-чорне іго дістало! І до речі пане Дмитре, ви мені нагадуєте їх, але ще треба додати вашу національність сіоніста, бо продавати безтолкову працю, та ще яка суперечить здоровому глузду, за гроші... Це може робити справжній сіоніст! Тільки ви трішки сіоніст без фарту, бо ще ніяк цю ахінею нікому не впарили!
+1

Товариші та радники Клеця - це брати Суркіси, яким він писав завжди листи, може й зараз він до них пище... йолоп старий. Дивився якось відео Клеця - це обличчя лупатого єврея. Чому Клець не зробить собі ДНК тест на єврейство?
Клець, коли ти помреш, це буде полегшення для країни.
Ти, мабуть, не дочекаєшся, коли після моєї смерті хоч сотка мого города перепаде тобі, так спраглому до праці задля українства. Та й дихнеш, нарешті, на повні груди зекономленим на мені киснем.
Зрештою, ти вже цілком дозрів, щоб підняти і навіть місцями очолити маси на цілковиту фізичну ліквідацію укрноваторів, цих головних ворогів українства.
Оце справжній герррой і патррріот!!!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.