Субота, 21:08, 10.10.20

Рейтинг
20 0
Переглядів
1367

0
0
У цій статті згадуються

612524_900.jpg

Новина дня "Люди Януковича повертаються у владу через списки партії влади" зовсім не новина, а констатація півторарічного правління молодої команди регіоналів.
С перших днів Євромайдану Зеленський виступив у ТБ-зверненні за олів’є та ебонітові палички, замість підтримки євроустремлінь українців.
Технологом московської штучної партійки виступив молодий риг Разумков.
Після перемоги зграї кремлівських паяців Портнову відвели місце шакала проти ворога Кремля №1 Порошенка, майданівців та атовців.
Бенефіціарами буратіна стали олігархи Коломойський, Медведчук, Пінчук, Ахметов + Єрмак з кремлівським керівництвом.
Люди Януковича не лише заправляють в «слугах», їх просувають в міністерствах, силових відомствах, НАБУ, скрізь.
Вони зробили разом нас, хто робив Революцію та захищав країну від навали Москви. Зробили разом з Кремлем та внутрішніми проросійськими реваншистами.
Лохторат втомився від війни? У нього все ще попереду. Тепер на плечі суспільства ляжуть дві війни – зовнішня з фашистською ордою РФ та внутрішня – з посіпаками Москви, ворогами України, яких очолює зелена зграя в купі з ОПЗЖ + кишенькова опозиція Йулі та фсбшних «націоналістів»
Але ми обов’язково переможемо, ми на своїй землі, а зеленські, коломойські, януковичи тут – чужинці.

1817889_900.jpg

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі