Блоги → Перегляд

В ТОП-100 Львівщини:охочий Яворівську ОТГ!

Середа, 18:24, 21.10.20

Рейтинг
3 0
Переглядів
1129

0
0

В ТОП-100 найвпливовіших осіб Львівщини, цього року потрапив кандидат на посаду голови Яворівської міської ради, Олег Пилипенко.

%D0%BA%D0%BE%D0%B7%D0%B0%D1%87%D0%B5%D0%BD%D1%8C%D0%BA%D0%B8.jpg

Кандидат балотується від Української республіканської партії. Також слід зазначити, що перша частина виборчого списку кандидатів в депутати від Української республіканської партії представлена військовими.

В журналі ТОП-100 була надана наступна інформація про кандидата:

«Разом з однодумцями, Олег Пилипенко заснував громадську платформу «Королівський Львів». У неї увійшли різні патріотичні громадські організації та рухи, зокрема і керований ним інститут громадянського суспільства «СУСПІЛЬНО ПРАВОЗАХИСНИЙ АКТИВ СПРАВЕДЛИВІСТЬ» (скорочено ГО «СПАС»). Учасники громадської платформи переконані, що Львів може стати столицею України. А столиця в Україні – це місто з особливим статусом.

Олег Пилипенко автор багатьох муніципальних проєктів, неодноразово керував діяльністю профільних комісій у дорадчих органах при інституціях державної влади, займався безкоштовною правозахисною роботою.

Олег Пилипенко став одним з перших в Незалежній Україні присяжним. Залучався як присяжний для здійснення правосуддя в Галицькому районному суді міста Львова.

Олег Пилипенко учасник російсько-української війни, брав участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки у складі легендарної 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила.

Олег Пилипенко дійсний член Всеукраїнської громадської організації «Товариство українських офіцерів».

Олег Пилипенко автор багатьох публікацій в міжнародних журналах.

Олег Пилипенко член Української асоціації письменників. Дипломант Всеукраїнського літературного конкурсу імені Леся Мартовича».

Нагадуємо, на виборах 14 партій представляють свої виборчі списки, а 12 кандидатів йдуть на міського голову.

«В ТОП-100 найвпливовіших осіб Львівщини я вже потрапляю другий рік поспіль! Тільки у 2019 році в номінації культура і публіцистика, а вже у 2020 році як громадський діяч.

Цього року я справді пішов на місцеві вибори у складі команди Української республіканської партії. Я балотуюся на голову та одночасно є першим, «золотим» номером списку кандидатів в депутати до Яворівської міської ради.

За даними власної соціології, наразі я в лідерах виборчих перегонів, а Українська республіканська партія впевнено долає 5% бар’єр і сьогодні займає друге місце за кількістю симпатій виборців і впізнаваністю кандидатів», - прокоментував кандидат на голову Яворівської міської ради, Олег Пилипенко! 

 

2020.jpg

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі