Середа, 14:36, 02.12.20

Рейтинг
1 0
Переглядів
334

0
0

Під час I сесії Львівської обласної ради 8 скликання новообраний депутатський корпус підтримав кандидатуру Євгенія Гірника (Батьківщина) на посаду першого заступника голови Львівської обласної ради та Юрія Холода (Слуга народу) – на посаду заступника голови облради. 

Обрання заступника голови облради від опозиції, якою у Львівській обласній раді є «Слуга народу», відкриває можливість вимагати обрання заступників голів обласних рад від опозиції - ЄС, Голосу чи Батьківщини в інших регіонах України. 

Це в жодному разі не свідчить про коаліцію або співпрацю з партією президента. Навпаки - це європейський підхід, де опозиція отримує не лише право, але й можливості для контролю більшості.  У Верховній Раді також посаду спікера і першого віце-спікера посідають представники влади, а натомість ще один другий віце-спікер, зазвичай, належить до опозиції.  

 Так представник "Батьківщини" Олена Кондратюк і була обрана на цю посаду і нікому не спадає на думку опозиційного віце-спікера записувати у владну коаліцію.   Інформація про нібито коаліцію з фракцією "Слуга народу" у Львівській обласній раді - фейк, який головним чином розганяє команда мера Андрія Садового, що ще й досі не вийшла зі стану передвиборчого психозу.  

 Насправді більшість у облраді сформовано без участі "слуг", що цілком природно.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі