Блоги → Перегляд

ІСТОРІЯ ЯКОЇ ВИ ТОЧНО НЕ ЗНАЛИ.

Понеділок, 00:13, 28.12.20

Рейтинг
1 0
Переглядів
205

0
0

РОМАН РЕВЕДЖУК
Опубліковано  · 16 год  · 

ІСТОРІЯ ЯКОЇ ВИ ТОЧНО НЕ ЗНАЛИ.

1f947.pngЯк накачати найбільші біцепси у світі?1f4aa.png

1f5e3.png Кожного другого хлопця на планеті, хвилює це питання. Відомо, що найбільші у світі біцепси мають свою легенду в історії олімпійського спорту. Звати його Arnold Schwarzenegger - також відомий, як "Залізний Арні". Але багато сучасної молоді незнають, що для великих біцепців не тільки потрібно ходити до спортивної зали і тягати залізо. А також потрібно брати приклад зі світової легенди. У молодості, Арнольда Шварценеггера так само хвилювало питання - як накачати великі біцепси?! Та скільки він не піднімав важкого заліза, результат його не задовільняв. Це сильно засмучувало і навіть злостило.

26a0.png Одного разу у місті Ґрац, що на сході Австрії, молодий Арнольд був на весіллі у своїх родичів. Вийшовши на подвір'я аби відпочити від танців, під літнов кухнею, молодий австрієці побачив добряче кремезного дідуся. Його дуже захопила спортивна статура і великі руки старшого чоловіка. Варто сказати, що тоді було дуже мало спортивних чоловіків. То був вуйко з Косівщини, арієць. Теж приїхав на весілля до свого цімбора, з котрим по молодості у складі 1-ї польової армії Вермахту, гнали з української землі червоносраких більшовиків. Арнольд підійшов, вони познайомилися - гуцул добре знав німецьку. Молодий австрієць поцікавився чи займався гуцул спортом, адже добре фізично виглядає. Гуцул посміхнувся і розповів, що насправді виготовляє музичні інструменти. А також грає на скрипці по весіллях в Україні і регулярно помагає у домашніх справах, одиноким молодицям. Арнольд пожалівся старому гуцулу, що тягає багато заліза і ніяк не може накачати найбільші у світі біцепси. Гуцул здивувався, бо знав, що одним залізом нічого не вийде. Адже для цього потрібно грати щодня на скрипці. Коли Арні почув це, то загорівся бажанням - так вони й заприятелювали.

1f3bb.png За два тижні гуцул привіз з України скрипку і почав вчити грі, молодого австрійця. Треба відзначити, що Арнольд дуже швидко опановував музичний інструмент. Так само швидко почали рости його біцепси. Результат був фантастичним: його руки збільшувалися на півдюйма за два місяці тренувань, а загальна мускульна маса - на двадцять фунтів за рік. Арнольд не зупинявся, він набирав вправності та удосконалював свою гру на скрипці. Відповідно росли м'язи. Старші люди розповідають, що гуцул навіть брав австрійця з собою в Україну і вони разом грали на весіллях у дві скрипки. Доказів цьому нема, але ви знаєте, що старші люди брехати не будуть. Також подейкують, що інколи молодий австрієць, допомагав старому гуцулу, у роботі з одиноким молодицям. Коротше кажучи фестивалили вони нормально. А потім Арнольд поїхав до США і як ви уже знаєтет, став містером Олімпія. Ось така-от історія.

203c.png На завершення, хочу дати невеличку пораду хлопцям, бажаючим накачати сталеві м'язи. У бодібілдингу найголовніше - це дисципліна та регулярна гра на скрипці.

1f642.png 1f4f8.png На фото: Арнольд Шварценеггер у Косові. То репетиція перед концертом на фестивалі "Лудинє"- 1976 рік.

 65423348_1784947211652161_6972423142090211328_o.jpg?_nc_cat=101&ccb=2&_nc_sid=1eb0c7&_nc_ohc=-NG8eFR4ULsAX_zrJlB&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&tp=27&oh=d487b8327380295c89d800e0fb2c5488&oe=600D0001

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.