Блоги → Перегляд

МАРШ ЗА СПАСІННЯ АМЕРИКИ

Четвер, 02:13, 07.01.21

Рейтинг
5 0
Переглядів
244

0
0
У цій статті згадуються
Віктор Ющенко
Політик

РОМАН РЕВЕДЖУК
Опубліковано   

МАРШ ЗА СПАСІННЯ АМЕРИКИ

Республіканці боряться за право чесних виборів у США. Як ви знаєте, що в Америці чи не вперше за всю історію ліваки нагло та цинічно сфальсифікували вибори. Була маса очевидних фактів, як наприклад мертві душі голосували за Байдена. А також проти республіканських активістів, спостерігачів було вчинені протизаконні дії та насильства. У прямому сенсі їх залякували і це уже загально відомий факт. Сьогодні 6 січня 2021 року в Конгресі відбувається засідання щодо признання виборів. У цей час мільйони американців, прихильники діючоно президента Дональда Трампа вийшли на марш за спасіння Америки. Щоб захистити своє право на чесні вибори, люди зайшли у приміщення Капітолію де у цей час відбувалося засідання Конгресу. Адже люди бачать, що політики маніпулюють і намагаються їх обманювати.

Тепер давайте дивитися правді в очі. Так звісно, що Америка має одну з найкращих демократій у світі. Та як бачимо, що за кілька попередніх каденцій демократів, вони послабили Америку і лівацьке середовище почало намагатися домінувати над над здоровим глуздом та американською державністю, прикриваючись ширмою демократії. Натомість Трамп, за одну каденцію почав відроджувати Америку, формуючи національну політику на республіканських засадах. Дорослі американці відчули це. Тому сьогодні ми бачимо відповідну реакцію тверезо думаючих американців, що вийшли на марш за спасіння Америки. Байден вийшов уже з публічним зверненням, у якому зневажливо оцінив американців, що не підтримують його, та все його соціалістичне лівацьке оточення. І це у той час, коли він ще навіть не оголошений офіційно президентом США. А що далі?. Так само медіа, які фінансуються ліберастами, уже тривалий час продовжують вести зневажливу політику по відношенню до республіканців та американців в цілому.

Давайте зробимо резюме у зрозумілих нам українських реаліях: українська демократія дуже слабка, хтось її називає молодою, але по факту вона дуже квола, як новонароджене ягня. Суспільство геть недозріле. Проте, давайте пригадаємо період "помаранчевої революції". Тоді в українців нагло намагалися відібрати право вибору через фальсифікації. Ми вийшли на революцію і відстояли його. Пригадайте, як нас тоді обзивали, як російські медіа намагалися спотворити наші вимоги і впливати на світову спільноту, лише для того, аби у нас нічого не вийшло. У нас вийшло. Америку звісно важко порівнювати з Україною, хоча у певному суспільному сенсі ми чимось схожі. І сьогодні в Америці люди вийшли на захист свого права вибору, яке у них намагаються відібрати. Варто зауважити немаловажливий факт, що республіканці у своїй основі - це націоналісти, які побудували Америку починаючи ще з часів Рейгана. І в цілому республіканці у всьому світі - це інтелігенція, люди що живуть за принципами людяності та моралі.

Тому у ситуації яка склалася в Америці, коли йде порушення конституційних прав американців і намагання відібрати їх право вибору, я не бачу нічого поганого в тому, щоб вимагати нового голосування. Це демократична практика, яку до прикладу Україна проходила, коли третій тур виборів пройшов під пильним оком суспільства і результат за Ющенка ми показали всьому світу реальний. Нас тоді також обзивали всіляко, як це сьогодні роблять по відношенню до протестуючих республіканців. Тому, я вважаю, що республіканцям варто не піддаватися інформаційним атакам від лівацьких медіа, від окремих медіахвойд та йти до кінця захищаючи Америку від повернення лівацько-фашистської орди. Бо ми бачимо, що твіттери, інстаграми, фейсбуки та певні політикани різних країн повністю лежать під лівацькими бенефіціарами і за їх срібняки маніпулюють думкою суспільства. Твіттер доречі, сьогодні навіть заборонив поширення дописів Трампа. Це щодо демокраї і як вона виглядає реально у ріках ліберастів. А перед цим уже тривалий час соціальні додатки постійно блокували інформацію від республіканців, натомість ставили на пости фальшиву пропаганду, щоб викривлювати реальність в очах суспільств у всьому світі.

Доречі, я спостерігаю сьогодні, як практично всі українські медіа та їх платні медіахвойди так звані експерти, зневажають американське суспільство республіканців, обзиваючи їх тітушками, а самого Трампа називають неамериканцем. Ретранслюється думка ліваків, шо сьогоднішні події в Америці являються держпереворотом. Знову ж таки, коли ми виходили, як я уже згадував на "помаранчеву революцію", а потім на "революцію гідності" і про нас говорили подібне, якщо й не те саме. Нас називали заколотниками, держпереворотниками, майданутими і т.д. Сьогодні продовжує це робити уся проросійська та російська шобла. Тому сьогодні дивно чути зневагу у бік республіканців Америки, особливо від тих, хто виходили в Україні на революції. Але я вже зрозумів остаточно, що в Україні дуже нездорове суспільство, атаковане олігархічними медіа з доволі рабською ментальністю і очікувати на їх здоровий глузд неварто.

Підсумовуючи, я лише вчергове нагадаю, що американці розберуться у своїх внутрішніх справах. Як мінімум там є переважна більшість здорового суспільства що дотримуються законів та порядку. На відміну від українського. Не без того, що у протестах в США будуть заслані провокатори задача яких вчинити беззаконня. Такі дії у подальшому можуть стати наслідком до розколу Республіканської партії. Така сьогодні реальність. Я уже неодноразово говорив, що у світі йде цинічна боротьба ліваків проти правих консерваторів. Ми на порозі великих випробувань. Головне, щоб ми встояли і рішучістю запобігли найгіршому. В Амеріці, навідміну від інших країн світу, дуже міцний фундамент держави, а тому свого вектору вона точно не змінить. Проте лівацьке середовище, сприятиме у світі дуже поганим процесам, котрі посилюватимуть вплив Росії.

06.01.2021р.
З повагою, республіканець.
136326682_2387528291394047_2702065730697962670_o.jpg?_nc_cat=111&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=AYOux6tXw8kAX__eGrf&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&tp=7&oh=7c95a2118ffb6b1d2033ee0b7e388fd0&oe=601CB2D7 65423348_1784947211652161_6972423142090211328_o.jpg?_nc_cat=101&ccb=2&_nc_sid=1eb0c7&_nc_ohc=SbISkZUL04IAX8jvMwh&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&tp=27&oh=690f90681b27d2aa693a3194b4b5479f&oe=601CD201

Коментарі

vova stasyuk 15:04
0
++++++++++++
Трамп - це нині єдиний шанс відродити могутність США, яка в них вона була після Першої Світової війни
праві так дружно захопились боротьбою з неіснуючими ліваками, що забули де справжній ворог. Воістину праві.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.