Вівторок, 12:54, 19.01.21

Рейтинг
13 0
Переглядів
417

0
0
У цій статті згадуються

Майдан 7 років тому: на Грушевського почалися сутички з "Беркутом"
Під час Революції Гідності 19 січня 2014 р. протистояння на Майдані з мирної фази перейшло в силову.
Згодом наріт проголосує за антимайданівця Зеленського, який віддасть беркутівців агресору, а майданівців почне садити в тюрми.
1610964525-397.jpg

Чорновол не знає, "чому всіх собак повісили на Вітренко, адже влада його підставляє".
Так, Таню, влада нікчемна і шукає цапів-відбувайлів і як ти кажеш "віялові відключення через дефіцит генерації внаслідок схем Коломойського в Центренерго" і Шмигаль діє в інтересах олігархів. Але ж Вітренко дорослий хлопчик і якщо не хотів би, то не став би лізти в зашморг московських слуг.

Все вірно. Під патронатом кума Путіна відбувається вкид в Україну зеків, проросійської вати, кротів, хворих на тубік, за рахунок чого пропіариться московський буратіно та кремлівська партія зажопів. Ширка слуг+опзж працює.
5719981_original.jpg

Коли я чую про постачання газу в Україну за схемами Коломойського, як Бєня продає за завищеною ціною вугілля "Центренерго" з окупованих ОРДЛо через свої фірми, виникає питання:
де поділись нацжони, сємєнченки, нацкорпуси, парасюки, Йуля, свободівці, соболєви та інші сурогатні "патріоти"?

ЗЕлетролі якось поникли, дезорганізовані і розгублені.
І це закономірно. Методички, що надходять все більш примітивні, реформ – нема, покращення зникли, все, чим хизується Голобородько – залишки роботи попередника - справжнього президента.
Ну, не брехливі ж відосики кормчого виставляти їм в якості аргументів?
4a7e9776933cf3b19fead8af7e402061.jpg

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі