Блоги → Перегляд

Толерантність проти сучасної медицини. Який вибір зробить Україна?

Середа, 10:14, 03.03.21

Рейтинг
0 0
Переглядів
342

0
0

ed4d51a29b21dcfc0610596cc150fbd5.jpg

Мою увагу привернув пост американця, який звернувся до інтернет-користувачів за порадою, як допомогти своєму українському другу . Як виявилося, його товариш - гомосексуаліст, якого батьки хотіли скерувати на лікування до психіатричного центру. У результаті парубок почав переховуватися від батьків та переїхав до іншого міста. Тепер він нібито потребує підтримки та чекає на пораду, як йому правильно порозумітися з родичами. Звичайно, історія дуже противна для нормальної людини, й при цьому Україна в неї виставляється у невигідному світлі перед обличчям всієї міжнародної толерантної лгбт-публіки. Не говорячи про те, що це справжня знахідка для наших правозахисників, які задля хайпу можуть з радістю розкрутити конфлікт навіть на ТВ. Передбачаючи ці події, дуже захотілося самому висловитися з цього приводу.

Отже, що такого дивного та неправильного сталося з цим блудним сином? Для традиційної християнської сім'ї одностатеві стосунки є неприйнятними. Да й в цілому, якщо не брати релігію, в Україні століттями формувалася зовсім інша культура та особливі норми поведінки. Наша земля багата красунями-дівчинами, та й будь-який нормальний батько захоче, щоб син привів додому невістку, яка народить онуків та подарує щастя всій сім'ї. Безумовно, для батьків стане повною катастрофою, якщо їхній син стане вічним одинаком-педерастом та зганьбить сім'ю на декілька поколінь наперед. Як би ми не хвалили європейські демократичні цінності, гомосексуалістам все одне ніколи не вдасться легалізувати в нашому консервативному суспільстві свої психічні відхилення.

Проте більш за все мене обурило те, що автор поста описує у вигляді страхіття спробу батьків вилікувати хлопця від гомосексуальності. Взагалі це відома медична практика, зокрема репаративна терапія, якою займаються вже, напевно, півстоліття. Я чув, що в нашій країні є багато успішних прикладів, коли люди позбавлялися збоїв у сексуальній поведінці в спеціалізованих закладах і виходили звідти абсолютно нормальними та здоровими. І звичайно, потрібно тільки радіти за вітчизняну медицину. Адже лікарі дарують шанс батькам вилікувати їхніх дітей. Тому я б порадив тільки одне цьому гаденя, який втік із сім'ї, яка роками його виховувала та годувала. Нехай вертається додому, встає на коліна перед матір'ю, вибачається перед батьком, сходить до церкви на сповідь та йде лікуватися. Тільки у цьому разі його історія може гарно закінчитися. Однією нещасливою сім'єю стане менш. При цьому ось такі спроби впевнити батьків в тому, що гомосексуалізм - нібито не хвороба, потрібно вважати психологічним насильством та вживати відповідних правових заходів.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі