Вівторок, 12:44, 16.04.13

 

Проект вимоги до Міжнародного Трибуналу в Гаазі, Міжнародного Європейського суду з прав людини, Четвертого Комітету ООН.

---

Народ України, у складі (ххх тис чоловік), через своїх законних представників - Всеукраїнський Антикорупційний Комітет (далі Позивач, список учасників), звертається до вищевказаних Організацій, із вимогою допомогти у розв"язанні внутрішніх питань політичного характеру шляхом міжнародного судочинства.

Прохання вчинити Міжнародний Суд над представниками Партії Регіонів та їх сателлітів (далі Відповідач - список буде) за злочини проти народу України, злочини проти людства та проти міжнародної безпеки.

За: бандитизм, рейдерство на підприємства, опускання рівня життя громадян, розпил бюджетних коштів і тендерів, сприяння поширенню корупції, хабарництва посадовими особами, за виведення державних коштів в офшори, а також за недабльство і халатність при виконанні службових обов"язків, здачу національних інтересів іноземним державам - Росії, Кіпру, Китаю, Узбекістану, а також міжнародним компаніям - Газпром, РосУкрЕнерго (список доповнюватиметься...), вимагаємо:

- заарештувати винних посадових осіб із керівництва ПР, що знаходяться за кордоном, передати їх у руки українського правосуддя;

- судити їх згідно чинного законодавства України за посередництва офіційних міжнародних спостерігачів, суддями, не причетними до вищевказаних осіб Відповідача;

- заарештувати їх майно в іноземних банках, майно їх родичів; заборонити їм (Відповідачам) та їх родичам займати державні посади в Україні понад 20 років;

- повернути вищевказані майнові кошти у Державний бюджет України.

Позивач (ВАК) зобов"язується:

- провести реформу Конституції України за допомогою всенародних зборів - Конституційної Асамблеї, а також реформу законодавчої, виконавчої та судової гілок влади - шляхом зняття причетних до Відповідача посадових осіб із своїх посад, зміни структури даних гілок влади і розподілення функцій влади так, щоб унеможливити корупційні прояви, за які Позивач позивається до Відповідача за допомогою вищевказаних міжнародних Організацій. 

Під час здійснення цих реформ просимо підтримки міжнародних спостерігачів та широкої міжнародної громадськості.

Наша мета - усунути корупційний лад в Україні законним шляхом, та встановити справедливий, законний, вільний від корупції державний лад, який буде визнано таковим міжнародним законодавством і міжнародною громадськістю.

Число, підписи членів ВАК, листи із підписами громадян України.

----

Ось такий формат! Голосуємо!

Коментарі

Захаре, ти цього не вчив, то я коротенько поясню.
В 1917 році більшовики кривавим терором ЗМІНИЛИ СУСПІЛЬНИЙ ЛАД В Росімперії. Замість суспільства ринкового примусом встановили антиринковий суспільний лад.
Тож нам залишається всього лишень ПОВЕРНУТИСЯ до суспільства ринкового.
Але робити це треба ГРАМОТНО.
Оскільки ж всі ви вчитися не хочете - бо знаєте все з пуп'янку - то я пропоную для початку обговорити оплату верхів залежно від добробуту низів.
І цього достатньо.
Правда, при цьому нема де розвернутися боррррцям і геррроям. Бо треба лише ПРОСТО ПРАЦЮВАТИ.
0

Проста лукашенківська система. Але де гарантії? Гарантії чесної оплати праці і неперешкоджання бізнесовій діяльності?
-1
ты собрался рюриковичей звать? тоже мне империалист.
0

А ты предлагаешь заняться экстремизмом?
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі